2006 — Рік Якої Тварини

Люди, які народилися між датами 29 січня 2006 і 17 лютого 2007, належать до знака Вогняної Собаки за Східним Календарем. Люди, що з’явилися на світло в цей рік, завжди справедливі і дуже чесні, на них можна покластися в будь-якій ситуації. Вони з відповідальністю підходять до всіх питань. Людині, народженій в цьому році, властиво проявляти турботу про своїх друзів і близьких. Він ніколи не стане пропускати повз вуха проблеми інших людей, ніколи не проявить байдужість, і завжди буде радий надати будь-яку допомогу. Позитивні риси таких людей: уважність, скромність, обережність, відданість.

2006 рік за східним календарем дарує людям такі якості, як щирість і прагнення до самовираження. Саме тому свої здібності вони часто реалізують в політиці та сфері розваг. Люди цього року дуже допитливі. Володарі товариського і живого характеру, вони з дивовижною легкістю знаходять нових друзів. Це старанні і чесні трудівники, і активні учасники різних громадських заходів. Вони легше сприймають інших прогрес і мають схильність до дослідницької роботи.

Доля нагородила народжених під знаком Собаки найкращими людськими якостями: відданістю, дружелюбністю, вірністю, добротою, співчуттям, крім цього Собаки наділені інтелектом і розумом. У народжених під знаком Собаки мало негативних характерних якостей, серед яких астрологи виокремлюють склочництва і злість. Ці якості можуть виявлятися спонтанно або зрідка.

Вогняна собака – прихильник і новатор прогресивних ідей. Будь-яке своє бажання і захоплення відстоює з великою впертістю, яке може бути застосоване в більш корисних областях. Люди цього знака енергійні та активні, з легкістю заводять нових знайомих, люблять суспільство. У роботі завжди надійні і сумлінні. Вогняні собаки потребують відповідальному наставника, під керівництвом якого вони будуть працювати ретельно і якісно.

Люди, народжені в рік собаки — дуже врівноважені. Але у них постійне внутрішнє напруження. Вони завжди переживають за свою сім’ю, родичів, друзів. Вони дуже небагатослівні, скупі на прояви почуттів, але причина цього криється в їх серйозності. Вони здатні отруювати життя своїх близьких критикою, деталізацією дрібниць, але це відбувається тому, що вони вважають життя складною штукою і постійно чекають від неї підступу.

Люди, що народилися в 2006 році, володіють багатьма талантами і здібностями, зазвичай досягають успіху там, де багато інші зазнають поразки. Для повного успіху Вогненним Собакам потрібно навчитися переборювати власну впертість. Саме цей недолік, як правило, заважає їм досягти багато чого в житті.


Залишити відгук