2005 — Рік Якої Тварини

Люди, які народилися між датами 9 лютого 2005 і 28 січня 2006, належать до знака Дерев’яного Півня за Східним Календарем. Люди цього року народження дуже педантичні. 2005 рік тваринного Дерев’яний Півень, що і зумовлює особливості темпераменту людей, які були народжені в цьому році. Дещо надмірно честолюбні, що, втім, не заважає їм віддавати перевагу колективній роботі, а не індивідуальною. Ці люди дуже трепетно ставляться до своїх близьких. Всебічно розвинені і мають багато інтересів у різних сферах. Завзяті мандрівники.

Людей, народжених в 2005 році, природа наділила бездоганною чесністю, вони надзвичайно надійні, а керують ними завжди виключно добрі прагнення. Найбільш відповідні сфери діяльності і професії для представників знаку: медицина, викладацька діяльність, ведення бізнесу. З них виходять хороші керівники і організатори.

Астрологи виокремлюють основні характерні якості народжених в рік Півня. Це величезна працездатність і працьовитість, щедрість, вміння бути лояльними до інших. Півні володіють хорошим логічним мисленням, роблять правильні висновки. При всіх перевагах, Півні можуть бути людьми фанатичними, егоїстичними і упередженими у своїй правоті. Горді, норовливі, ніколи не підкоряються чужій волі.

Півень в Китаї — вісник зорі, символ Сонця і духовного відродження, а стихія дерева наділяє людей, народжених в цьому році надзвичайно корисними якостями : відповідальність, непідкупність, чесність. Представники цього знака Зодіаку, просто випромінюють світло і добро, і часто сенс їхнього життя полягає в наданні допомоги всім, хто її потребує. Вони не переносять самотності, намагаючись завжди бути в оточенні, нехай невеликий, але компанії друзів або товаришів по роботі. Сині Дерев’яні Півники готові захищати інтереси своїх близьких, навіть на шкоду своїм власним, домагаючись завжди і у всьому справедливого рішення.

Численні здібності, якими наділив їх 2005 рік за східним календарем, допомагають цим людям досягти успіху. Але іноді вони ставлять перед собою абсолютно непосильні завдання. Для поліпшення якості життя та досягнення цілей представникам знака Дерев’яний Півень слід вчитися постановці завдань, спочатку здійсненних.


Залишити відгук