2003 — Рік Якої Тварини

Люди, які народилися між датами 1 лютого 2003 і 21 січня 2004, належать до знака Водяної Кози за Східним Календарем. Товариськість людей, народжених в 2003 рік за східним календарем, дозволяє їм заводити нові знайомства з неймовірною легкістю. Водяні Кози по-справжньому цінують домашнім затишком, безпекою та щастям своєї родини, друзями та рідними людьми.

Ідеальна життя в уяві людей такого знака — це не переривається нічим спокійний плин часу в колі семи і не менш спокійні трудові будні. Вони зовсім не пристосовані до різких змін навколишнього оточення, люблять почуття безпеки, надійності та впевненості у завтрашньому дні. Всього цього вони прагнуть досягти всіма засобами. Водяний Козі необхідно стати більш організованою, навчитися концентруватися на своїй меті і набратися сил, щоб йти до неї.

З одного боку люди, народжені в рік Кози мають масу позитивних якостей — вони чарівні, елегантні, закохані в саме життя. Але є і інша сторона — Коза неспокійна, песимістична, надоедлива. Цими людьми досить легко маніпулювати. Їм легко нав’язати свою точку зору і збити з пантелику. Але сім’янини вони при цьому дуже хороші. Вони ніколи не йдуть на конфлікт. Їх взагалі можна назвати миротворцями. Вони цінують чесних і відкритих людей.

Люди, народжені під знаком водяної Кози (Вівці), як правило, володіють відкритою душею і дуже м’яким характером. Люди цього знака прагнуть до затишку і комфорту і дуже цінують його. Вони абсолютно не конфліктні, доброзичливі і добре вміє знаходити компроміс з оточуючими людьми. Водяні Вівці шанобливо ставляться до оточуючих, доброзичливі, тяжіють до мистецтва, жадають соціальної справедливості.

2003 рік тваринного Водяна Коза, людей цього знака відрізняють вміння спілкуватися з дітьми і гарне почуття гумору. Люди цього знаку часто дуже активно жестикулюють при розмові, володіють виразною мімікою. Варто так само сказати, що вони мають інтуїтивним чуттям на вигідні ділові проекти. Великим мінусом характеру Водяної Кози є деяка незібраність, яка часто не дає їй довести розпочате до кінця. Рада для Водяної Кози, народженої в 2003 році, напрошується сам собою: їй необхідно стати більш організованою, навчитися концентруватися на своїй меті і набратися сил, щоб йти до неї.


Залишити відгук