2002 — Рік Якої Тварини

Люди, які народилися між датами 12 лютого 2002 і 31 січня 2003, належать до знака Водяній Коні за Східним Календарем. Всім, хто народився під цим знаком, складно усидіти на місці. Вони доброзичливі, вміють чудово жартувати і здатні підтримати будь-яку інтелектуальну бесіду. Люди цього знака наділені всім для того, щоб досягти успіху в бізнесі. Вони здатні витягувати особисту вигоду з будь-яких можливостей.

2002 рік тваринного Водяний Кінь, чим і обумовлені особливості характеру людей цього року народження. Тих, хто народився в 2002 році, відрізняє вражаючий зовнішній вигляд. Це не дивно, адже вони найбільше переймаються власною зовнішністю і володіють тонким смаком. Надзвичайно активні, люблять роботу на відкритому повітрі, спорт і подорожі.

Водяний Кінь — цікавий співрозмовник, дуже розумна, знає майже все. Ставить мету і домагається в житті всього, чого захоче. Добре орієнтується в складних і навіть критичних ситуаціях. У фінансових справах успішна. Але навіть невеликі невдачі можуть вивести її з рівноваги і позбавляють здатності мислити тверезо і спокійно. Водяний Кінь витончена і граціозна в будь-якому віці, тому і її справжній вік визначити важко. Вона непосидюча і навіть суетлива. Кінь стежить за своїм здоров’ям, займається спортом, веде активний спосіб життя, любить фізичну працю.

2002-ий рік відноситься до року чорного Коня, яка є так само водяний конем. Такі люди мають масу переваг — вони дуже сміливі і не бояться труднощів, вони так само дуже витривалі фізично, так само вони володіють неабияким розумом і даром передбачення. Але іноді вони схильні до авантюр різного роду.

При всіх позитивних якостях 2002 рік за східним календарем наділив представників даного знаку також здатністю моментально впадати у відчай. Їх інтереси, плани і думки схильні мінятися з великою швидкістю, що дуже сильно шкодить цим людям. Але навіть незважаючи на ці недоліки, завдяки своїм природним талантам Водяні Коні досягають багатьох життєвих благ. Головне — це навчитися бути більш терплячими і послідовними.


Залишити відгук