2001 — Рік Якої Тварини

Люди, які народилися між датами 24 січня 2001 і 11 лютого 2002, належать до знака Металевої Змії за Східним Календарем. Китайський гороскоп характеризує їх як людей амбіційних, звертають будь-яку можливість собі на користь, рідко роблять помилки і ніколи не здаються і наполегливо йдуть до своєї мети. В цей рік народжуються досить специфічні натури. 2001 рік за східним календарем — рік людей, які вважають за краще триматися в тіні. При цьому Металеві Змії набагато менше залежать від інших людей, ніж їх родичі.

У людей, народжених під заступництвом Металевої Змії мало друзів, але на них завжди можна покластися. Вони не створені для командної гри, воліють виконувати всю роботу самостійно — це дає їм упевненість у тому, що все буде зроблено саме так, як треба. Представники цього виду досить розбірливі. Як правило, вони — справжні гурмани, відмінно розбираються в музиці, люблять оточувати розкішними речами, витонченими предметами мистецтва.

Змія в Китаї — символ мудрості і проникливості, тому саме ці два найцінніших якості і є визначальними для представників цього знаку Зодіаку.Китайський гороскоп, вважає людей народилися в 2001 році виключно успішними, наділеними незвичайним чуттям і далекоглядністю. Однак, не так легко завоювати довіру у Білих Металевих Змій — їх дружнє коло надзвичайно обмежений. Володіючи холодним спокійним характером, вони ніколи не розкривають душу, навіть перед близькими людьми.

Металева змія дуже чутлива, але в теж час амбітна і кмітливість. Хоча рік і сплячої змії, вона не втратить будь-яку можливість, для звернення оной в свою користь. Люди цього знака непомітні, замкнуті в собі і незалежні. Воліють жити і працювати в гордій самоті. Чудово, а головне, рішуче орієнтуються в будь-якій ситуації, за рахунок чого практично постійно оточена розкішшю і комфортом. Вона заздалегідь планує свої дії, тому рідко упускає свій шанс. Не зазнає поразок, але якщо такі відбулися, ні за що не відступить.

Люди, якими дорожить Змія, можуть розраховувати на її неймовірну щедрість у будь-який момент. 2001 рік тваринного Металева Змія і людей цього знаку відрізняє ділове чуття; вона робить вигідні інвестиції, дуже компетентна в грошових питаннях.


Залишити відгук