2000 — Рік Якої Тварини

Люди, які народилися між датами 5 лютого 2000 року та 23 січня 2001, належать до знака Металевого Дракона за Східним Календарем. Про цих людей можна сказати, що вони абсолютно незалежні особи, які продовжать шлях до власної мети навіть тоді, коли всі компаньйони від них відвернуться. Дракон — єдиний символ, який не реальна тварина, а міфічна істота. Для людей Сходу Дракон символ радості і удачі, життя і зростання, джерело мудрості, хранитель древніх знань.

Характерні риси людей, що з’явилися на світ у 2000 рік за східним календарем — це цілеспрямованість, сильна воля. Щоправда, ймовірність такої події дуже мала, оскільки близькі люди і просто колеги дуже поважають людей, народжених у 2000 році під знаком тваринного Металевий Дракон. При цьому вони дуже пихаті й необ’єктивні — це найбільш помітні негативні риси їх характеру.

Східний гороскоп свідчить, що люди, народжені в рік Дракона, володіють харизмою. Їх завжди можна побачити серед маси інших людей, у натовпі їм досить складно загубитися і залишитися непоміченими. Дракон володіє просто незвичайною енергією, це один з найсильніших дванадцяти знаків китайського гороскопу. Китайці стверджують, що земля і небо дуже гармонійні у житті тих, кому протегує Дракон і вони дуже щасливі люди. Вони дуже впевнені в собі і люблять перебувати в центрі загальної уваги.

Металевий дракон яскрава особистість, що володіє сильною волею. Такі люди шановані колегами і друзями, зважаючи на їх високих моральних якостей. Дракони — це завжди яскраві і динамічні люди, за родом занять захоплюються творчістю: мистецтвом, музикою, живописом. Але, не дивлячись на всі переваги, вони бувають необ’єктивні і різання. Марнославство дракона часто змушує його йти наперекір сильній течії.

Люди, народжені в 2000 рік тваринного Металевий Дракон дуже незвичайні, яскраві, неординарні, як і їх міфологічний прототип. Вони дуже темпераментні, їх легко розсердити, схилити до необдуманих вчинків. Можна з упевненістю сказати, що вони ні за що не стануть підлаштовувати свою думку під суспільні стереотипи. Свою позицію вони завжди висловлюють відкрито, навіть не намагаючись пом’якшити формулювання. Металевий Дракон здорово би полегшив своє життя, навчившись об’єктивності. Було б так само корисно вміння тримати себе в руках — запальність, властива цим людям, може створити безліч проблем.


Залишити відгук