1999 — Рік Якої Тварини

Люди, які народилися між датами 16 лютого 1999 і 4 лютого 2000, належать до знака Земляного Кролика за Східним Календарем. Вони дуже проникливі, саме про таких людей кажуть «дивиться в корінь». Кролика, завжди обережні або боязкі, люди, народжені під цим знаком, нічого не зроблять поки не подумають про те, які ще можуть бути варіанти. Кролик вміє легко уникнути неприємностей і добре оцінює ситуацію. Він завжди відчуває надзвичайну потребу в довірі і безпеки.

Земляні Зайчики, народжені в 1999 році, володіють гострим розумом і відмінною інтуїцією. Успішність у відношенні грошей дозволяє їм досягти великих висот у діловій сфері. Вони без особливих труднощів знаходять однодумців, оскільки Кролики цієї породи вміють переконувати людей, вести їх за собою за допомогою своїх промов. 1999 рік тваринного Земляний Заєць, людей цього знаку відрізняє скромність і потайність. До своєї мети вони йдуть через всі перешкоди на шляху. Для здійснення своєї заповітної мрії вони готові дуже наполегливо працювати протягом тривалого часу.

Сильним знаком Заєць не є, на відміну від Дракона і Тигра, але от в удачливості йому важко відмовити. Це не означає, що його життя безтурботна і абсолютна позбавлена всіх труднощів, просто він має просто чудесною здатністю виходити з неприємностей. Кролики — домашні тварини, вони начисто позбавлені тяги до мандрівок і авантюрних пригод. Їх щастя становить затишне крісло перед каміном.

Люди цього знака наділені скромністю і добродіянням, вони розумні і виховані. Крім усього іншого, Кролики є душею будь-якої компанії, вони завжди товариські і улюблені. Складно виділити у цього знака які-небудь характерні негативні якості, хіба що скритність і педантичність. Сприятливими професіями для Кролика є: викладач, адвокат, секретар, суддя.

1999 рік за східним календарем — рік людей, думка яких завжди дуже ціниться. Їх поважають друзі та колеги. Земляні Зайчики без особливих труднощів знаходять однодумців, оскільки вміють переконувати людей, вести їх за собою за допомогою своїх промов. Цікаво, що ці талановиті люди воліють вести тихе, розмірене життя. Причиною цього є скритність, притаманна цим тваринкам. Земляний Заєць зробить своє життя значно легше навчившись довіряти іншим людям, розкривати власні ідеї.


Залишити відгук