1998 — Рік Якої Тварини

Люди, які народилися між датами 28 січня 1998 і 15 лютого 1999, належать до знака Земляного Тигра за Східним Календарем. Представники даного типу цього знака відповідальні, намагаються бути об’єктивними і справедливими в судженнях. Їх характер досить урівноважений. Народжені під знаком Тигра люди люблять працювати, завжди намагаються бути всіх швидше і вправніше. Якщо ви поставите роботу для Тигра, то вона буде зроблена з максимального розряду і в точний термін. Вони нерідко чутливі й емоційні, здатні до великої любові і почуттів.

1998 рік тваринного Земляний Тигр, що і визначає основні риси характеру людей, народжених в ці роки. На відміну від своїх побратимів по знаку вони більше сконцентровані і присвячують себе зазвичай тільки одній важливій справі замість того, щоб розмінюватися на дрібниці. Умілі керівники та успішні бізнесмени. Народжені в 1998 році наділені неабияким шармом, дуже серйозно ставляться до власного іміджу. Репутація для тигра найважливіше, йому хочеться бути завжди в центрі уваги.

Люди, що народилися в цей рік вкрай відповідальні, у своїх судженнях справедливі і завжди об’єктивні. Характер таких людей врівноважений і спокійний. Рік земляного тигра визначає основні риси характеру людей, народжених під цим знаком. На відміну від своїх родичів за знаком, ці люди зазвичай присвячують своє життя одній справі, до кінця сконцентрувавшись на ньому, вони не схильні розмінюватися на дрібниці. І не дарма, адже такі люди часто успішні підприємці, грамотні управлінці.

Люди, народжені в рік Тигра, благородні, привабливі, співчутливі, працьовиті, незалежні, ведуть активне життя. Недоліки Тигра проявляються в його невміння відпочивати, правильно розподіляти свої сили, вони працюють до повної знемоги і повної втрати сил. Безсумнівно це шкодить здоров’ю Тигра, негативно позначається на психіці. Так само Тигри можуть бути склочны, примхливі, імпульсивні і нешанобливі. Серед Тигрів зустрічається багато керівних працівників і політичних лідерів.

1998 рік за східним календарем наділив людей схильністю захоплюватися чим-небудь так, що вони взагалі втрачають здатність сприймати думку інших. Земляним Тиграм слід бути більш уважними до оточуючих. Для них, прихильників об’єктивності, це буде не надто складно.


Залишити відгук