1997 — Рік Якої Тварини

Люди, які народилися між датами 7 лютого 1997 і 27 січня 1998, належать до знака Вогняного Бика за Східним Календарем. До особливостей характеру людини, народженої на 1997 рік за східним календарем, можна віднести цілеспрямованість, віру у власні сили, іноді переходить у самовпевненість, працьовитість і сильну волю. Ці якості характеру дозволяють їм досягти верхніх кар’єрних сходів, і завдяки цьому Бики вогненної різновиди рідко відчувають фінансові труднощі.

Здається, ці люди просто народжені для того, щоб вести за собою людей. Вроджені лідерські якості сприяє досягненню ними високих позицій в соціумі, незважаючи на природну запальність Вогняних Биків. Сильна воля, працьовитість і цілеспрямованість дозволяють Вогненним Бикам досягти верхніх кар’єрних сходів, і завдяки цьому вони рідко відчувають фінансові труднощі.

У тих, хто народився в рік Бика, буде довга творча кар’єра і вельми плідна життя. Популярність — не їх коник, вони не блищать і нікуди не висуваються, не мітять в керівники. Але ці люди безсумнівно володіють чарівністю, приємні в спілкуванні і вміють сподобається. Цими рисами вони притягують людей, які їм довіряють. Бик небагатослівний і терплячий, він урівноважений і завзятий, володіє залізною волею. Іноді Бик стає ексцентричним, виходить із себе. У цей момент краще ухилитися від спілкування з ним.

Люди цього року дуже емоційні натури, вони легко можуть вийти з себе, вони впевнено йдуть до своєї мети, зламавши всі перешкоди на своєму шляху. Останнє може і зіграти на руку Бику, просунувши його по життєвому шляху вперед, а може обернутися і проти нього. Оточуючими цей Бик цікавиться дуже мало. Але тими друзями, яких має, сильно дорожить, як і сім’єю.

1997 рік Вогняного Бика наділив представників цього знака лідерськими якостями, які допомагають їм досягати своїх цілей. Часом упевненість у собі у цих людей переростає в самовпевненість, вони перестають слухати оточуючих, якими б розумними не були їхні доводи, і йдуть до своєї мети напролом. Найчастіше, люди, народжені в 1997 році, під знаком тваринного Вогненний Бик, бувають найяскравішою ілюстрацією вираження «Є тільки дві думки: моя і неправильна». Звичайно ж, така поведінка не дуже-то подобається іншим людям, і Бики повинні пам’ятати про це.


Залишити відгук