День Народження 20 Травня: Знак Зодіаку — Телець

Народжені в день переходу одного зодіакального знаку в інший чарівні, доброзичливі і мають приємними манерами, пожинаючи плоди своєї притягальної від природи особистості. Гнучкий, оригінальний і товариський, ви обдаровані розвиненою уявою. Творчий мислитель з артистичним темпераментом, ви вмієте руки і змусити мозок працювати злагоджено і гармонійно. Артистизм Тільця доповнюється у вас фізичної і розумової гнучкістю Близнюків. Товариський і веселий, ви набагато швидше і з більшою готовністю реагуєте на людей та ситуації, ніж багато інші представники вашого знаку.

Стабільність — ключове слово, коли мова заходить про профілактику здоров’я людей, народжених 20 травня. Танці, регулярні заняття любов’ю, виховання дітей або фізичні вправи — все це багато в чому сприяє підтримці нормальної життєдіяльності. Крім того, певний душевний комфорт приносить почуття відповідальності за сім’ю. Це наповнює особливим змістом існування тих, хто часом не в силах контролювати себе. Прийом ліків (транквілізаторів, снодійних) може бути рекомендований лікарем як тимчасовий засіб для заспокоєння, але ні в якому разі не варто вдаватися до тривалого лікування такими препаратами. З особливою обережністю слід підходити до психотропних засобів. У тому, що стосується дієти, слід зазначити, що, якщо народжені 20 травня їдять на ходу або всухом’ятку, їм необхідно ввести в свій раціон певний набір вітамінів і мінералів, зокрема, вітамін С.

Народжені 20 травня — максималісти від природи. Вони трепетно відносяться до об’єкта свого інтересу і віддають всі свої сили улюбленому заняттю. Ці люди абсолютно не можуть стримувати своїх почуттів і переживанні — їм потрібно у що б то не стало випустити пару! Більш того, самовиражатися у вакуумі їм нецікаво, їх нестримна енергія повинна обов’язково виплеснутися на оточуючих. Вивчаючи, або, кажучи іншими словами, тестуючи життя, вони піддають свої думки та ідеї ретельному аналізу — благо в здатності до аналітики їм не відмовиш. Можливо, вони б і зберігали своє світовідчуття у свідомості, але їх фізіологія вимагає вираження не в меншій мірі. Іноді може скластися враження, що народжені 20 травня шукають розваги, страшно побоюючись нудьги. Це створює певні труднощі для оточення, які, як правило, обтяжуються незавидній ролі блазнів, відведеної їм.

Знак Зодіаку 20 Травня Телець

Стихія Знака: Земля. Ваш знак Зодіаку зарахований до земним знакам, які виділяються спокоєм, любов’ю до природи і краси, творчою силою, впевненістю.

Планета Управитель: Венера. Її «дари» Тельцю — комфорт, а також уміння готувати. Венера — покровитель для людей мистецтва, живописців і тих, хто працює з готівкою. Планета у вигнанні – Плутон. Відповідає за невміння використовувати чужі ресурси і працю і бути щедрим.

20 травня – останній день зодіакального знаку Телець, і він вже відчуває сильний вплив подальшого знака, Близнюків. Тому народжені в цей день люди не тільки тонкі і артистичні, як багато Тельців, але також гнучкі і мінливі, немов Близнюки. Ці люди зазвичай привабливі і чарівні, з ними приємно спілкуватися, у них чудові манери. Вони в досить сильному ступені оригінали – і це теж вплив знаку Близнюків, відкриті, екстравертність, наділені багатою фантазією. Це творчі люди і мислителі одночасно, з них можуть вийти гарні ремісники, і люди мистецтва. Вони дуже відкриті до зовнішнього світу і вкрай чуйні – більш чутливі, ніж інші Тельці.

Оскільки народжені 20 травня надзвичайно відверті у своїх висловлюваннях і вчинках, їм просто буває ніколи вивчити себе глибше. Однак цей момент надзвичайно важливий для їхньої духовної та моральної еволюції. Народжених 20 травня часто дорікають у поверховому ставленні до життя, і це звинувачення дійсно має під собою грунт. Втім, для деяких з них такі закиди явно несправедливі — вся справа в тому, що сфера інтересів цих людей дуже велика, а ефективність зусиль надмірно висока. Тому-то і виникають сумніви в щирості і глибині їх підходу до тих чи інших питань.

Багато з тих, хто народився 20 травня, обожнюють подорожувати — і мова йде не тільки про заморські мандри, але і по більшій частині про звичайних прогулянках поза домом. Однак зайва нервозність, з якою вони часом впадають в шлях, може обернутися серйозним психологічним зривом. Народжені 20 травня, по суті, є неперевершеними ентузіастами, але при цьому вони залишаються надзвичайно критично налаштованими натурами. Вони відрізняються не тільки живим розумом, але і неспокійним норовом і тому схильні тривожним станам. Цим людям, мабуть, слід засвоїти два важливих для них уроку: по-перше, непогано було б періодично зупиняти той внутрішній моторчик, який змушує їх заводитися з будь-якого приводу чи не з пів-обороту, а по-друге, бажано час від часу дивитися на себе з боку.

Якщо народжені 20 травня зможуть слідувати цим порадам, їм вдасться гідно пройти шлях еволюції. В іншому випадку вони приречені страждати від нескінченної метушні, нездійсненних мрій, розбитих ілюзій і надій. Принциповою особливістю народжених 20 травня є те, що вони примудряються з шаленою швидкістю переключатися з одного проекту на інший. Вони швидко засвоюють не знайомий перш предмет, але воліють не заглиблюватися в нього, а рухатися до нових пізнань. Їх кредо може бути сформульовано наступним чином: «Смак життя — в її різноманітті». Проте найбільшого успіху домагаються все-таки ті з них, хто присвячує себе лише одній справі або дисципліни, повністю реалізовуючи в них свої таланти і здібності. Вони розуміють, що, створивши щось, необхідно підтримувати це щось в робочому стані, — в іншому випадку витрачені зусилля просто не виправдають себе.

Чоловік Телець — народився 20 Травня

Чоловіки, c датою народження 20 травня, можуть похвалитися такими рисами: терпінням, лояльністю, продуктивністю. Тельці не відрізняються ідеалізмом, вважаючи за краще аналізувати і вибирати комфортну для себе жінку на все життя. Вони воліють рівноправні відносини, а вступивши в шлюб, рідко розлучаються.

Жінка Телець — народилася 20 Травня

Жінки, що народилися 20 травня, характеризуються такими властивостями: залежністю, чарівністю, а також трезвомыслием. Тельці – одні з найкрасивіших жінок зодіакального сузір’я, що відрізняються потужною сексуальною енергією і прагненням бути в центрі уваги. Нерідко вони стають душею компанії, при цьому не претендують на безумовне лідерство.

День Народження 20 Травня

20 травня — що значить для вас дата народження? У тих, хто народився 20 травня знак зодіаку Телець, душа нарозхрист і всі емоції назовні. Улюбленій справі вони присвячують весь свій час, віддаючи йому свої душевні і фізичні сили. Все, що вони відчувають в даний момент, вони зраджують публічному розголошенню. Ніякі свої почуття і емоції вони не здатні утримати в собі ні хвилини. Всі їхні наміри та наявні проблеми в найдрібніших подробицях моментально стають надбанням громадськості. Кожен свій вчинок — і вже доконаний, або тільки намічається, вони піддають повній препарації, про результати якої ставлять до відома всіх підряд. Може, вони і хотіли б зберігати свої думки в таємниці, але це не підвладне їх волі.

Ще у людей з датою народження 20 травня є звичка висміювати оточуючих, для власної розваги, щоб розвіяти нудьгу, оскільки проводити час у мовчанні вони органічно не здатні. Це не може не викликати негативної реакції з боку об’єкта їх насмішок, в результаті чого коло знайомих регулярно оновлюється.

Люди, народжені 20 травня знак зодіаку Телець, не вважають за потрібне пом’якшити свої різкі випади, і вважають істинність судження достатньою підставою для його висловлювання. Практично, вони ніколи не замислюються, перш ніж висловити свою думку з якого-небудь приводу, що не залишає їм можливості зупинитися і усвідомити свої справжні наміри і бажання. Їм слід краще вивчити свою власну особистість і глибини своєї душі. Можливо, вони судять занадто поверхово про все, що оточує їх, і треба було б зазирнути трохи глибше, ніж вони зазвичай здатні. У дуже багатьох напрямках вони реалізують себе, немов не усвідомили ще свого призначення в цьому житті, хоча і вдається їм все це без особливої праці.

Як представники знаку Тельця, ті, хто народилися 20 травня, люблять бувати в різних країнах, знайомитися з новими людьми і відчувати нові відчуття. Але їх гіперактивний характер, що межує з істеричністю, може довести до нервового виснаження. Іноді їх мучать таємні тривоги і сумніви, грызущие їх душу ночами, коли вони залишаються наодинці з собою, не відгороджені від них натовпом людей і повністю беззахисні перед ними в цьому нічному безмовності. Тоді їм стає зрозуміла марність їх марних старань, і справжня мета їхнього життя позбавляється всякого сенсу.

Люди, народжені 20 травня знак зодіаку Телець, здатні розподіляти свою увагу на безліч різних справ. Одноманітність згубно для їх креативного духу і невичерпного уяви. Хоча, якщо вони зосередять свою увагу лише одному, самому перспективного проекту, їх чекає успіх і досягнення своїх цілей.

Що ж має справжнє значення для людей, народжених 20 травня знак зодіаку Телець? Будьте здатні поглянути на себе зі сторони і не лякайтесь, якщо ця картина вам доведеться не до душі. Усвідомте справжню суть своєї натури, складову основу вашого сприйняття світу. Іноді давайте відпочинок своєї душі, а своєму мозку — час, щоб усвідомити, що відбувається. Концентрація на поточному проблему допоможе вам не розпорошувати свої сили в різних напрямках.

Любов і Сумісність

Ви — пристрасний, чуттєвий і захоплений партнер. Хоча фізична близькість не викликає у вас ускладнень, емоційно ви можете здаватися недоступним. Ви хочете любові і стабільності сімейного життя, але при цьому прагніть до свободи і незалежності для реалізації своїх власних мрій.

Кращі спілки у практичних Тельців складаються з іншими представниками стихії Земля – Дівами і Козерогами. Всі троє – стабільні, серйозні, не шукають випадкових зв’язків, люблячі чуттєві задоволення і комфорт. При цьому з четвертим представником знаку Землі – Вагами – стосунки не складаються – більш брутальний і сильний Телець дратується поверховістю і рафинированностью партнера. Суперечливий, але пристрасний союз можливий зі Скорпіоном.

Після 30 Тельці змінюють свої пріоритети і філософські погляди, а тому можливі варіанти їх зближення з вогняними знаками – Близнюками і Овнами. Близнюки вносять в життя практичного Тільця інтелект, однак легковажність і непостійність Близнюків здатні зруйнувати гармонію. Союз з Овном здатний додати Тельцю потужної життєвої енергії, проте здебільшого він базується на сексі, а не на спільних інтересах. Непримиренний і егоїстичний союз чекає Тельців і Львів, але самий рідкісний варіант – відносини зі Стрільцем.

Робота і Кар’єра

Народжених 20 травня вічно кидає в крайнощі, то в одну, то в іншу. Вони залишаються максималістами навіть в зрілості. Те, що вони люблять і що їм цікаво, отримує найбільше їх уваги і сил. Однак область інтересу цих людей настільки широка, що їх навіть часто звинувачують у надмірній поверховості, і не дарма: надто вже багатьом вони цікавляться, надто багато чому віддають свої сили і розпорошувати свою увагу. При цьому народженим 20 травня складно стримувати себе: вони звикли відкрито демонструвати свої емоції, не стримуючи їх. І їм обов’язково потрібно, щоб у їх розрядки були свідки, тихо переказитися в самоті вони не можуть. Їх вивчення життя і навколишнього нагадує один нескінченний тест, результати якого ретельно аналізуються, – у цих людей взагалі відмінні здібності до аналізу.

Нудьга – найстрашніше для цих людей, вони швидше самі вирушать на пошуки веселих розваг, ніж дозволять собі нудьгувати. Іноді вони сприймають оточуючих як акторів, чия задача – їх розважати, що не дуже-то приємно для тих, хто знаходиться поруч з цими людьми. Також ці люди обожнюють їздити вивчати інші країни, подорожувати. Але задоволення від подорожі їм може зіпсувати їх метушливість і нервозність.

Здоров’я і Хвороби

Для того, щоб бути здоровими, цим людям потрібно пам’ятати про регулярних спортивних заняттях, наприклад, танцях, про регулярній налагодженої інтимного життя, про спілкування з дітьми. Сім’я дуже важлива для цих людей, вона дарує їм відчуття впевненості та відповідальності, часто будучи сенсом життя для цих людей.

Що стосується лікування за допомогою ліків, то народженим 20 травня варто уникати самолікування і ліки приймати лише за призначенням лікарів. Особливо треба бути обережними з ліками, що впливають на психіку. Що стосується раціону, то це люди часто зловживають легкими швидкими перекусами на бігу, тому їм обов’язково потрібно стежити за здоров’ям свого шлунково-кишкового тракту і не забувати про регулярному прийомі вітамінів, яких вони недоотримують з таким швидким способом живлення.

Доля і Удача

В цей день народжуються мрійники, люди з багатою уявою. Це романтичні, дуже емоційні натури. Вони можуть захопитися містицизмом, окультизмом. Мають здібності до архітектурі, музиці, літературі. Добродушні, завжди в оточенні друзів і шанувальників. У житті їм всюди супроводжує успіх і удача. Шлюб зазвичай щасливий. Будинок — повна чаша, затишок і розкіш.

Поради Тельцям, Народженим 20 Травня

Цим людям потрібно краще себе вивчити, віддаючи увагу не тільки поверхневих шарів своєї особистості. Часто вони живуть дуже поверхнево, ковзаючи зверху і не проникаючи, навіть не намагаючись проникнути в суть життя. Оточуючі навіть можуть не довіряти їм з-за їх поверховості, вважати їх несерйозними людьми, що не завжди вірно. Народжені 20 травня – критики і одночасно ентузіасти. Вони швидко розуміють, але схильні до тривоги і нервового стану. Їм обов’язково потрібно вчитися розслаблятися, потрібно вміти тримати себе в руках, не впадати в істерику з-за кожної дрібниці, а також вчитися дивитися на себе і свою поведінку з певної дистанції, як ніби зі сторони, це може об’єктивніше оцінювати себе.

Народився 20 травня потрібно розуміти, що їх метушливість повинна бути обмежена чимось грунтовним і масштабним, інакше вони так і будуть все життя кидатися від одного до іншого, нервуючи і переживаючи. Втілення бажань і мрій вимагає все ж зосередженості на одному предметі і роботи в одному напрямку. Нескінченно розкидати свої сили – значить у результаті не досягти нічого. За своєю неспокійною природі, народжені 20 травня воліють постійно перемикатися з одного на інше. Вони дуже швидко збирають нову інформацію, але воліють не проникати глибоко в суть речей, а відразу займатися іншим предметом, ковзати від одного до іншого. Вони люблять і цінують перш за все різноманіття життя, але їм потрібно мати на увазі, що справжній успіх для них можливий лише за умови повного зосередження на одному предметі і одному бажанні. Якщо вони займаються чимось, потрібно постійно приділяти цьому об’єкту або області увагу, інакше нічого не вийде.


Залишити відгук