8 Місячний День

Восьмим місячним днем починається друга чверть місячного місяця. Це день перетворень, кардинальних змін, внутрішньої трансформації. Змінам сприяють символи восьмих місячної доби — фенікс, що згорає у власному вогні і відроджується з попелу, полум’я свічки, алхімія. Сьогодні весь ваш організм перебудовується. Відбуваються невидимі для вас зміни на біохімічному рівні, на рівні клітин і тканин. Організм насичується енергією. Це ваш шанс почати життя, як полюбляють казати, «з чистого аркуша».

День гарний для самоаналізу і каяття. Згадайте всі біди і неприємності, які спіткали вас в минулому, і отмахнитесь від них. Згадайте, як ви самі доставляли неприємності іншим людям, і розкайтеся в цьому. Темне минуле повинно згоріти у вогні без залишку. Сьогодні можна запалювати свічки і каміни, розводити багаття. Споглядання вогню стане свого роду очисній процедурою для вашої свідомості.

Восьмий місячний день, день переходу з однієї фази в іншу, може завдати вам сюрпризи, несподівані події, до яких ви будете не готові. Тому треба весь час залишатися зібраними, організованими. Знадобиться вміння підлаштовуватися під обставини і з вигодою для себе міняти плани і тактику поведінки. День дуже активний, тому зволікати не можна. Для пасивних людей день може бути небезпечним, якщо ви по натурі повільний людина, то постарайтеся не мати справи з вогнем та електрикою.

День вдалий для будь-якого роду перетворень. Можна взятися за нові справи, намітити нові плани, зробити вдома ремонт, відправитися в подорож, переїхати в іншу квартиру, змінити місце роботи. І, звичайно ж, не забувати про внутрішній, духовній трансформації. Займатися самоаналізом, самоочищенням, просити прощення у людей і прощати їх самих. Постарайтеся також запам’ятати свої сни. В цей день сни розкривають нам сенс життя, розповідають про нашу місію, для чого ми прибули на землю і яка роль в житті світу нам уготована.

8 Місячний День — Характеристика

Фаза Місяця: Зростаючий Місяць

Енергетика дня: Пасивний

Стихія дня: Метал

Символ дня: Фенікс

Щасливе число: 8

День вдалий для поїздок, відряджень, подорожей, переїзду, судових розглядів. Саме час починати будівництво будинку, займатися плануванням житла, переплануванням, перестановками. Може знадобитися зміна власної позиції і лінії поведінки. Саме підходящий час, щоб по-іншому поглянути на речі, обміркувати життя, згадати минуле. Нехай усі невдачі, біди, небажані вчинки і чорні думки згорять, ніби в полум’ї пожежі. Зараз дуже доречно готуватися до нового етапу у своїй біографії, якщо ви плануєте його.

Любов і відносини у 8 Місячний День

У цілому, восьмий місячний день сприятливий для побачень, але пам’ятайте про те, що сьогодні день прощення. Будьте поблажливі, якщо ваш улюблений визнається в будь – яких своїх гріхах. Проявіть співчуття і розуміння. Можливо, людина дуже довгий час ходив з вантажем на шиї, і ось сьогодні, нарешті зважився зізнатися у всьому. В восьмий місячний день люди відверті. Так що навіть на першому побаченні можна ненавмисно викласти такі відомості, про які іншим взагалі не варто знати. У цей день краще утриматися від сексуальних контактів, в тому числі і подружніх.

Робота і творчість у 8 Місячний День

У бізнесі день можна приділити пошуку та залучення нових партнерів. День вдалий для спільної роботи з колегами. До начальства можна звертатися з дрібними питаннями, до глобальних проблем підлеглих керівництво сьогодні глухо. Для бізнесменів і всіх трудящих день дуже напружений, не виключена ймовірність стресів. Працюйте помірно, не перетруждайте себе, не затримуйтеся після роботи.

Здоров’я і харчування у 8 Місячний День

8 місячні добу досить важкі для організму, оскільки відбувається енергетична перебудова, вимагає порівняно великих внутрішніх витрат. Крім того, в цей місячний день людина схильний до нервових розладів. А стрес у цей день особливо небезпечний і може призвести до серйозних наслідків. Також сьогодні на загальному несприятливому для здоров’я тлі можливі травми. Тому не перетруждайтесь на роботі, дозволяйте собі частіше відпочивати. Слід берегти себе від хвороб, що почалися в цей день недуги можуть призвести до ускладнень.

Якщо не можете провести голодування, то хоча б виключіть м’ясну їжу. В восьмий місячний день особливо вразливі шлунок і нервова система. Якщо вас турбують шлункові коліки, біль у вухах, озноб, все це ознаки надлишку негативних емоцій. Поголодуйте, очистити шлунок і кишечник. Сьогодні найкращий день місячного місяця для самостійного приготування складних лікарських препаратів.

Можна проводити очищення організму від шлаків. Водолікування не рекомендується. Хвороба, що почалася в восьмий місячний температурою, зазвичай проходить набагато швидше.

Сни 8 Місячний День

Сновидіння в восьмий місячний день вказують на невикористані можливості, на ті речі, які ви коли-то не втілили в життя, але які все-таки варто реалізувати. Крім того, сновидіння відкривають людині завісу підсвідомості, де знаходяться багато забуті проблеми, невирішені завдання, від яких ви відвернулися, не бажаючи з ними що-небудь робити. Вам могло здатися, що таким чином все залишилося позаду, але це не так. Все, що було не розв’язано, розв’язати все одно доведеться, інакше ви будете приречені на вічне ходіння по колу».

Сновидіння вказують на ці «вузлики» і на те, яким чином їх можна розв’язати. Також до образів сновидінь восьмих місячної доби можна ставитися і як до якогось «барометром», який вказує на стан здатності змінюватися. Чим більше в сновидіннях буде трагічних моментів, пов’язаних з попаданням в пастки, капкани, тупикові ситуації, замкнуті простору, падінь, тим більше ви «закриті» нездатні бути змінені. А це веде до повільного вмирання вас як особистості. І, навпаки, якщо уві сні ви бачите широкі простори степу, поля, моря, небо, тим більше трансформаційних процесів відбувається з вами.


Залишити відгук