1996 — Рік Якої Тварини

Люди, які народилися між датами 18 лютого 1996 і 6 лютого 1997, належать до знака Вогненної Щури за Східним Календарем. Працьовитість щури успадковують і люди народжені в роки правління даного символу. Люди, народжені під знаком пацюка є старанними, працьовитими людьми, які досягають поставленої мети. В цей рік народжуються стримані люди. 1996 рік за східним календарем — рік розумних людей, які не схильні довго мізкувати перед тим, як щось зробити. Багатьом здається, що їх праця не помічають, але це ілюзія.

Вогненні Щури, народжені в 1996 році, досить добре вміють адаптуватися до негативних змін у своєму житті. Вони люблять все нове — їм подобається вводити у свою роботу різні технічні новинки і підвищувати продуктивність праці, застосовуючи новітні методики. Такий підхід веде їх прямо до успіху. Різкі зміни їх не лякають, а важкі періоди в житті вони переносять з великою гідністю.

Представники знаку червоної вогняної Щури дуже емоційні і пристрасні. Червоний колір і вогонь підсилюють емоційність і збудливість цього знака. Люди цього знака прагнуть до нововведень, вони рішучі, володіють неабияким інтелектом і красномовством. Східний календар свідчить, що народжені в рік Пацюка іноді можуть бути чварними і прискіпливими, владними і самовпевненими. Оптимальний вибір професії для представників знаку: фінансист, адвокат, брокер, детектив.

1996 рік: тварини Вогняна Щур, представників цього знака переповнює енергія полум’яної стихії, яка могла б бути застосована з великою користю у багатьох сферах. Цим людям властива надмірна чутливість, схильність драматизувати, перебільшувати. Часто вони перебільшують значення своїх почуттів або подій у своєму житті. Невміння тримати язик за зубами часто створює проблеми в спілкуванні з людьми. Цим людям необхідно навчитися притримувати критичні висловлювання, щоб не створювати собі зайвих проблем.


Залишити відгук