1995 — Рік Якої Тварини

Люди, які народилися між датами 31 січня 1995 і 18 лютого 1996, належать до знака Дерев’яного Кабана за Східним Календарем. В цьому році народжуються дуже миролюбні люди. Доброзичливі, вони легко заводять нові знайомства, знаходять прихильників і друзів. Вміють бути переконливими, володіють спокійним і доброзичливим характером. Оптимісти і володарі тонкого почуття гумору, вони активні життя і прагнуть бути в курсі всього, що відбувається.

Народжені в 1995 році — люди, яких природа наділила відданістю і вмінням співчувати, без залишку віддають себе рідним людям і завжди приходять на допомогу тим, хто цього потребує. Народжених у рік Кабана характеризують такі якості, як відвагу, безстрашність і впертість.

Люди, що народилися в цей рік, відрізняються безстрашністю, вони не будують ілюзій, уникають конфліктів. Кабан не має хитрістю і до своєї мети йде прямим шляхом. Він довго все зважує і приймає рішення, але коли він визначився, то ніщо не зможе його зупинити просування до наміченої мети.

1995 рік за східним календарем дає людям властивість звалювати на себе непосильні завдання. Нездатність відмовити завдає шкоди їх особистим інтересам. Щоб поліпшити якість життя, людям знака Дерев’яний Кабан слід навчитися хоча б іноді говорити «ні».


Залишити відгук