1994 — Рік Якої Тварини

Люди, які народилися між датами 10 лютого 1994 року та 30 січня 1995, належать до знака Дерев’яної Собаки за Східним Календарем. Собака — символ вірності, життєвій мудрості та відданості. Людина, народжена у рік Собаки, володіє сильною, цільною натурою, менше думає про себе, ніж про близьких, має вроджене чуття і глибокий розум. Собака — справжній трудоголік, який має непохитні життєві принципи, володіє широкою душею і ніколи не бреше, що часто буває їй на шкоду. Чудовий оповідач, вона — щедра і щира.

Всі, хто народився в цьому році, не залишають людей байдужими. Це працьовиті та порядні співробітники. Вони частіше інших типів цього знаку віддають перевагу роботі в колективі. Народжені в 1994 рік, кого природа наділила здатністю справляти гарне враження, завжди дуже популярні. Все це завдяки тому, що в цілому Дерев’яні Собаки — це милі і приємні в спілкуванні люди з прекрасним почуттям гумору. Вони небайдужі до того, що відбувається в житті близьких людей і завжди прагнуть активно в ній брати участь.

Несправедливість для Собаки ворог номер один. З нею вона завжди вступає в сутичку. Однак крім перелічених рис, Собака володіє безліччю найдостойніших, це вірність, чесність, лояльність, підвищене почуття обов’язку, скромність. Вона ніколи не видасть чужих таємниць і ніколи не зрадить.

Люди цього року прив’язані до колективу, вони не люблять працювати індивідуально — тільки в компанії. З-за своєї дружелюбності у Собаки багато друзів. Вони не схильні до одкровень. З них виходять досить віддані друзі, які в скрутну хвилину обов’язково прийдуть на допомогу.

Це відомі поціновувачі прекрасного, тому вони часто колекціонують предмети антикваріату та інші гарні речі. 1994 рік за східним календарем робить людей по-справжньому відданими, і побудовані одного разу стосунки вони прагнуть підтримувати все життя.


Залишити відгук