1993 Рік — Рік Якої Тварини

Люди, які народилися між датами 23 січня 1993 і 9 лютого 1994, належать до Водяного знаку Півня за Східним Календарем. В цьому році народжуються яскраві особистості. Люди, що народилися в цей рік, часто самотні і замкнуті в собі. Вони завжди впевнені у своїй правоті, і завжди праві. Чорні смуги завжди чергуються з білими смугами в їх житті. Вони завжди користуються повагою серед друзів і знайомих. Серед інших позитивних якостей, у цьому їм допомагає і чудове почуття гумору.

Розумні і начитані, люди знака Водяній Півень люблять обговорювати що-небудь і брати участь в дискусіях. Ці люди, як ніхто інший, вміють бути переконливими, що допомагає їм налагоджувати вигідні контакти. Любителі конкретики і ясності. Чесні й порядні у роботі. 1993 рік за східним календарем робить представників цього знака від природи дуже енергійними. Вони можуть працювати добу безперервно.

Так само, як і в слов’ян, у Китаї, півень — один з атрибутів сонячних богів, зустрічаючих денний небесне світило. Тому, як каже китайський гороскоп, головною відмінною рисою цього знака, є надзвичайна працьовитість. Щирість представників даного символу, робить їх доводи завжди переконливими, що в свою чергу створює, Жовтим Водяним Півникам романтичний ореол неймовірної чарівності!

Людина, народжена в цей рік характеризується як оптиміст по життю. Щоб максимально реалізувати свій грандіозний творчий потенціал, «півникам» і «курочка», що народилися в цьому році, краще всього вибрати професійну діяльність пов’язану з постійним і множинним спілкуванням з іншими людьми, наприклад : диктор, журналіст або діджей, викладач або бізнесмен.

Народжені в 1993 році — люди, яких природа обдарувала надмірною агресивністю і запальністю, повинні навчитися керувати собою, приходити в стан спокою. Схильність переживати через дрібниці — це для них свого роду спосіб перестрахуватися. Але на жаль, це призводить до марних втрат великої кількості сил і часу.


Залишити відгук