1992 — Рік Якої Тварини

Люди, які народилися між датами 4 лютого 1992 і 22 січня 1993, належать до знака Водяній Мавпи за Східним Календарем. Від природи люди цього року народження наділені сприйнятливістю і схильністю до емпатії. Схильні розуміти і лояльно ставитися до будь-яких людських слабостей. Саме це дає можливість таким людям вибудовувати прекрасні взаємини з оточенням. Найчастіше мавпа — інтелектуал з великою жагою до знань, вона є душею компаній.

саме Представники цього типу Мавп найбільш дисципліновані. Вони здатні послідовно рухатися до поставленої мети, не розтрачуючи себе на дрібниці, і не відволікаючись. Народжені в 1992 рік, кого природа обдарувала унікальною здатністю переконувати, з легкістю знаходять соратників і послідовників. Ці люди віддають перевагу спокійний і розмірений темп життя.

Народжені під символом Мавпи — люди, що володіють відмінним розумом та інтелектом. Крім цього Мавпи — віддані друзі та люблячі люди, розумні і щирі, задоволені винахідливі і довірливі. Серед негативних якостей, притаманних людям цього знака, знаходяться дріб’язковість і примхливість, хитрість і недбалість у справах. З Мавп виходять відмінні лікарі, консультанти та літературні діячі.

Мавпа постійно всім цікавиться протягом життя, вона поповнює свої знання, пов’язані з її основною діяльність. Завдяки цьому Мавпи можуть бути прекрасними фахівцями у своїй робочій області. В шлюбі Мавпи будуть щасливі з терплячими і спокійними людьми, шанувальники таланту і краси. З партнером поділяють всі сімейні турботи, також активно беруть участь у забезпеченні в родині достатку,благополуччя, спокою.

1992 рік за східним календарем також наділяє людей схильністю болісно ставитися до критики і зауважень в свою адресу. Мавпа не любить критику та може замкнутися в собі з-за чиїхось образливих слів. Людей знака Водяна Мавпа характеризує деяка скритність, а спілкуючись з ким-небудь, вони зовсім не горять бажанням озвучувати власні плани.


Залишити відгук