1991 — Рік Якої Тварини

Люди, які народилися між датами 15 лютого 1991 року та 3 лютого 1992, належать до знака Металевої Кози за Східним Календарем. Це рік народження вкрай успішних людей. 1991 рік за східним календарем на світ з’явилися люди, які часто досягають значних успіхів у діловій сфері. Доброзичливість і комунікабельність Металевої Кози немов магнітом притягує людей до себе, у неї велика кількість приятелів та близьких друзів, і тому вона рідко буває на самоті.

Металева Коза наділила своїх підопічних досить незвичайним і суперечливим характером, в якому якимось немислимим чином поєднується неймовірна дбайливість по відношенню до близьких людей і певна частка самовпевненості, місцями переходить в егоїзм. Металева Коза повинна навчитися спокійніше ставитися до дрібних побутових негараздів і труднощів, а особливо — до тим, які є плодом її фантазії.

Люди, що народилися в цей рік з легкістю знаходять собі місце в житті, ощадливі, люблять дорогі якісні речі. Неможливо ні в чому відмовити людині, який народився в рік Кози. Він точно знає, в які двері варто постукати, знає що говорити і що робити для отримання бажаного. А домагається Коза всього цього не шляхом плетіння хитрих інтриг, побудовою складних планів, вона просто вміє викликати симпатію до себе, розташування людей, які готові їй допомагати.

Народжені під знаком Кози — дуже тонкі творчі натури, здатні на романтичні вчинки і чуйність, щедрість та щирість. Іноді люди під знаком Кози можуть впадати в стан ліні, бувають примхливими і навіть мстивими.

Відмінною рисою народжених в 1991 рік, тварини Металева Коза, є хороший творчий смак і любов до мистецтва. Люди, народжені в цей рік, часто є палкими колекціонерами антикварних меблів, предметів мистецтва. Крім цього, вони з великим смаком створюють інтер’єр свого будинку.


Залишити відгук