1990 — Рік Якої Тварини

Люди, які народилися між датами 27 січня 1990 року і 14 лютого 1991, належать до знака Металевої Коня за Східним Календарем. В цьому році народжуються дуже свавільні люди. Вони прямолінійні і рішучі в своїх вчинках і судженнях. Бажають самостійно робити вибір. Всі свої проблеми вони вирішують лише самі, не розраховуючи на чужу допомогу, але попередньо все обдумавши. Відмінними рисами представників цього знака є честолюбство і бажання розвиватися. Власну свободу і невтручання в особисті справи ці люди цінують понад усе.

Сміливі і рішучі, представники цього знака не бояться проблем. З великою охотою приступаючи до їх вирішення, люди знака Металева Кінь насолоджуються процесом і скрупульозно вивчають нюанси справи. Металевої Коні знають справжню ціну грошам. Це розумні і талановиті люди. Можуть легко проявити свій талант, як в області спорту, так і в області ораторських мистецтв. Вони незалежні, дуже рідко покладаються на думку інших.

У людей, народжених у рік Коня підвищений темперамент і вони дуже пристрасні натури. Любов до труни або ненависть на все життя. Коні намагаються домінувати в сімейних відносинах. Повітря свободи постійно витає над ними, тому вони енергійні, швидкі, люблять переміщатися. Їм дуже складно втриматися на одному місці.

1990 рік за східним календарем наділяє людей відомим чарівністю та безліччю корисних здібностей. У суспільному житті вони займають активну позицію, маючи численних соратників. Позитивні якості об’єднані в цих людях з імпульсивністю, непохитністю і надмірної прямолінійністю. Тих, хто народився в 1990 році, успіх очікує у всьому, за наявності уміння знаходити компромісні рішення.


Залишити відгук