1989 — Рік Якої Тварини

Люди, які народилися між датами 6 лютого 1989 і 26 січня 1990, належать до знака Земляний Змії за Східним Календарем. Народжені під заступництвом жовтої змії характеризуються як мудрі люди, які керуються насамперед здоровим глуздом, дуже активні і перспективні. Їм притаманні такі особисті якості, як відповідальність, надійність. Вважається, що цим людям везе з партнерами на всіх етапах їх життя.

Люди, народжені під заступництвом Земляний Змії милі, доброзичливі, як правило, добре сходяться з людьми, залишають про себе хороше враження. Характерною особливістю людей, народжених у 1989 рік тваринного Земляна Змія є те, що деколи вміння приймати раціональні рішення зраджує їм, і вони можуть допустити досить серйозний промах. І все ж, не дивлячись на це, протеже земляний рептилії часто стають успішними бізнесменами і фінансистами.

Люди, народжені в рік Змії, великі поціновувачі краси, розкоші, але в той же самий час розтринькувачами їх не назвеш. Вони дуже економні. А ще Змії віддають перевагу спокій і умиротворення. Змії сумлінні й старанні працівники, проте нудьгувати не люблять, а тому можуть легко звільнитися з роботи, що стала їм нецікавою. Для здоров’я і довголіття Зміям просто необхідний повноцінний відпочинок і достатній сон.

Народжені в цей рік люблять спокій і затишок будинку. Ці люди спираються на цілком зрозумілі земні принципи, не люблять нововведення. За характером вони спокійні врівноважені, здатні розуміти інших. Зміям можна довірити найголовніші таємниці — вони нікому не разболтают.

1989 рік за східним календарем — рік людей, які легко заводять друзів, без проблем спілкуються з ким би то не було. Вони часто роблять щедрі подарунки близьким людям, якими дуже дорожать. Представники цієї різновиди знака сильно прив’язані до своїх друзів і готові заради них на багато що. Життя Земляний Змії, народженої в 1989 році, буде значно легше, якщо вона перестане кидатися у вир з головою і буде найбільш обережна.


Залишити відгук