1988 — Рік Якої Тварини

Люди, які народилися між датами 17 лютого 1988 і 5 лютого 1989, належать до знака Земляного Дракона за Східним Календарем. Людей, народжених у рік жовтого дракона вважають дуже справедливими, підприємливими і володіють дуже великими знаннями. Вважається, що молодість у цих людей бурхлива, а в зрілому віці їх життя стає спокійніше. Дракон цього різновиду значно спокійніше своїх родичів. 1988 рік тваринного Земляний Дракон охарактеризовывает широкий кругозір, розвинений інтелект і допитливість.

Земляні Дракони вельми доброзичливі, тому вони завжди можуть розраховувати на допомогу своїх численних друзів. Представник цього виду завжди в курсі подій, знає про все, що відбувається в житті його близьких людей і в усьому світі. Ці Дракони завжди чітко бачать свою мету і наполегливо працюють для того, щоб її досягти. Вони можуть стати хорошими підприємцями, фінансистами або організаторами.

у китайській міфології Дракон — символ доброго початку, що знаходиться під особливим заступництвом богів. Це дуже сильне, могутнє істота. При цьому Дракон земляний — самий урівноважений і гармонійний з усіх драконів. У роки Дракона народжуються сильні люди, вони успішні і компетентні у будь-якій сфері діяльності. Авторитетні лідери, вимогливі до себе і оточуючих. Тому, як каже, китайський гороскоп, представникам цього знаку притаманна вражаюча самовідданість, дивовижна внутрішня сила, і кришталева чесність.

Земляні Дракони мають надзвичайно спокійним характером, а їх блискучий розум і неймовірна інтуїція в поєднанні зі справедливістю, створюють вельми привабливий образ приваблює, як духовний магніт, безліч найрізноманітнішого народу. Зайву увагу до своєї особистості, злегка обтяжує Жовтого Земляного Дракона, бо головне для нього в житті не кар’єра, а створення міцних і надійних сімейних відносин.

Люди, народжені в 1988 рік за східним календарем, як правило, добре матеріально забезпечені, оскільки володіють вродженим вмінням поводитися з грошима. Комунікабельність Земляних Драконів, народжених в 1988 році, допомагає знайти спільні теми для розмови з будь-якою людиною.


Залишити відгук