1987 — Рік Якої Тварини

Люди, які народилися між датами 29 січня 1987 і 16 лютого 1988, належать до Вогняного знаку Кролика за Східним Календарем. Для людей цього знаку характерні успіхи в кар’єрі. 1987 рік тваринного Вогненний Кролик, цей знак надає людям, народженим в цей рік такі якості, як дипломатичність, комунікабельність, відкритість. Вони воліють підтримувати хороші стосунки зі всіма людьми без винятку.

Полум’яний звірятко володіє справжнім талантом допомагати людям радою, оскільки володіє приголомшливою інтуїцією, вміють «читати» людські душі, безпомилково вгадуючи, в чому полягає проблема того чи іншої людини. Кролики цієї породи — надзвичайно вольові, сильні особистості, але вони не можуть нести всю тяжкість власних проблем на своїх плечах і не повинні нехтувати допомогою дорогих людей.

Люди, народжені в рік Кролика, поступливі і спокійні, але не терплять самотності. Кроликам властиво гостинність, гостинність, чарівність і скромність. Вороги у них практично відсутні. Але так само вони не люблять нав’язливих людей і ніколи не вибирають собі друзів серед таких людей. Стихія вогню наділяє таких людей особливою енергією, вогняні кролики дуже активні люди, які постійно шукають пригод.

Людям, народженим в рік кролика, треба бути сміливішими і досягати своїх цілей всіма способами. Незвичайна комбінація якостей характеру, дозволяє Червоному Вогненному Зайцю досягти небувалих кар’єрних висот у дипломатичній або юридичній сферах діяльності, або допоможе стати успішним консультантом з будь-яких фінансових питань. Просто треба бути рішучими і у вас все вийде.

1987 рік за східним календарем — рік сильних, вольових людей, які важко адаптуються до змін у навколишньому середовищі. Життєві труднощі вони переносять з великими труднощами. Цікаво, що ці, насправді, сильні духом люди, досить легко впадають в депресію, якщо щось іде не за планом. «Шосте почуття» Вогняних Кроликів, рік цієї тварини 1987, настільки сильно, що їх часто називають екстрасенсами. Вони напрочуд легко знаходять спільну мову з дітьми.


Залишити відгук