День Народження 2 Травня: Знак Зодіаку — Телець

Народжені 2 травня володіють реалістичним поглядом на світ, який пояснюється їх раціональним підходом до вирішення проблем. Переконаний матеріаліст, ви вірите в результат, а не абстрактні теорії. Тим не менш ви не дозволяєте своєму жорсткого реалізму заважати неминущого чарівності вашої доброзичливою натури. Завжди готові до співпраці та командної роботи, ви можете піти на компроміс, щоб уникнути конфліктів і суперечок. Однак під вашим спокоєм ховається темперамент Тільця, і, якщо вас спровокувати, ви можете поринути в дику лють.

Народженим 2 травня слід побоюватися надмірного завзяття у своєму прагненні до досконалості, оскільки це загрожує психологічними стресами як для них самих, так і для оточуючих. Головні болі, болі в горлі, занепокоєння — до всього цього варто поставитися з підвищеною увагою. Корисно зайнятися садівництвом. В основі дієти рекомендується мати свіжі фрукти і овочі, зернові. Фізичні вправи повинні бути виключно помірними, необхідно передбачити і повноцінний відпочинок. Хоча напружений робочий графік не передбачає відпусток, все-таки час для них варто викроїти. Результати відпустки обернуться подвоєною енергією. Завдання першорядної важливості для народжених 2 травня — це підтримання емоційної стабільності і спокою.

Народжені 2 травня відчувають особливий інтерес до розвитку людської особистості, причому простежують шлях її становлення від дитинства до глибокої старості. Вони не соромляться висловлювати свої судження по всьому спектру питань, що стосуються людини, їх думки добре продумані і, як правило, не змінюються з часом. Народжених 2 травня важко обдурити; вони володіють чудовою проникливістю і прекрасно розбираються в психології та процеси мислення.

Знак Зодіаку 2 Травня — Телець

Стихія Знака: Земля. Ваш знак Зодіаку належить до знаків Земної стихії, які характеризуються дипломатичністю, ґрунтовністю, ласкавістю, терплячістю.

Планета Управитель: Венера. Її «дари» Тельцю — уміння поводитися з грошима, а також комфорт. Венера сприятлива для представників богеми, художників і тих, хто працює з готівкою. Планета у вигнанні – Плутон. Відповідає за невміння мислити масштабно і ділитися.

2 травня народжуються раціональні, реалістичні Тельці, яким важлива мета, кінцевий результат і підсумок, а не ідея сама по собі. Ці матеріалісти харизматичні і товариські, вони ніби створені для роботи в команді. Ці люди не люблять сварок, легко йдуть на компроміси, особливо якщо це допоможе уникнути конфронтації. Вони спокійні, доброзичливі і привабливі, але це все-таки Тельці, тому злити їх не слід, адже, як відомо, в гніві Тельці страшні.

що З’явилися на світло в цей день тяжіють до авторитаризму і прагнуть встановити свої закони як у сім’ї, так і в колі ділових партнерів. У професійній сфері вони, як правило, виступають поодинці, оскільки не занадто легко відчувають себе в колективі. Не можна сказати, що з них виходять хороші дипломати, але їх поважають за відвертість і прямолінійність. Певний спокуса для них є участь у плітках і втручання в справи інших. Але це відбувається скоріше з цікавості, а зовсім не з корисливих мотивів. Не дивно, що плітки, спрямовані проти них самих, виявляються вкрай болючими.

Як уже було зазначено, народжені 2 травня вибирають кар’єру, передбачає мінімальний контакт з оточуючими, — це можуть бути мистецтво, індивідуальна торгівля, фермерство, але в будь-якому випадку частину свого вільного часу ці люди проводять в осягненні людської сутності. Більшість з них — швидше аналітики, ніж творці, які у всіх своїх починаннях, мабуть, керуються розумом, а не інтуїцією. Варто їм зайнятися вивченням якогось конкретного предмета або явища — вони віддаються йому повністю, впиваючись у нього, як собака в кістку, і продумуючи свої міркування до найдрібніших подробиць. Проблема для багатьох з них полягає у відсутності такту. Часом надмірна різкість суджень викликає антагонізм з боку оточуючих, що може спричинити за собою серйозні неприємності. Тому народженим 2 травня слід спрямувати свої зусилля на придбання навичок дипломатичності, що забезпечить успіх у багатьох сферах життя.

Народжені 2 травня схильні до педантизму. Складаючи надзвичайно практичні плани, вони виконують їх найбільш ефективно. Хороші організатори, вони тим не менш самостійно справляються з обсягом робіт, який на перший погляд по плечу лише цілій команді. Індивідуалізм може виявлятися також і в особистому житті, але, як правило, народжені 2-го травня все-таки цінують тепло і затишок родинної обстановки після напруженого трудового дня. Батькам слід пам’ятати про те, що не варто надмірно опікувати і направляти своїх дітей в ранньому віці. Мабуть, краще відмовитися від твердих установок у вихованні та дещо послабити віжки. До хобі і захоплень народжені 2 травня підходять настільки ж методично і серйозно, як і до роботи. Майстри на всі руки, вони роблять чудові іграшки для своїх дітей, вдосконалюють житло, з задоволенням переставляють меблі. Любов’ю до краси пронизані всі їх дії.

Чоловік Телець — народився 2 Травня

Чоловіки, які відзначають день народження 2 травня, володіють наступними якостями: чуттєвістю, надійністю, розсудливістю. Тельці не відрізняються ідеалізмом, вважаючи за краще аналізувати і вибирати комфортну для себе жінку на все життя. Вони воліють рівноправні відносини, а вступивши в шлюб, рідко розлучаються.

Жінка Телець — народилася 2 Травня

Жінки, чия дата народження припадає на 2 травня, характеризуються такими якостями: ніжністю, жіночністю, а також силою. Тельці – одні з найкрасивіших жінок зодіакального сузір’я, що відрізняються потужною сексуальною енергією і прагненням бути в центрі уваги. Нерідко вони стають душею компанії, при цьому не претендують на безумовне лідерство.

День Народження 2 Травня

Телята, народжені 2 травня, — прекрасні організатори із зайвою прямолінійністю. Люди, що з’явилися на світ 2 травня, — це Тельці, яким подобається пізнавати людини як такої. Дані особи з легкістю можуть переглянути життєвий шлях. Їм це вкрай цікаво. Серед інших особливостей людей, народжених 2 травня знак зодіаку Телець, варто відзначити виваженість і серйозність суджень. Вони можуть розмірковувати на масу тем. При цьому велика частина питань, що стосується людей загалом. Кожна думка є закінченою і вагомою. Що примітно, вони рідко змінюють свою думку. Особистостей, народжених 2 травня, практично неможливо обдурити. Їх проникливості і природному чуттю можна тільки позаздрити. При цьому вони знають всі тонкощі людської психології, а тому з легкістю передбачають поведінку багатьох людей.

Люди, які з’явилися на світ 2 травня знак зодіаку Телець, — одночасно лідери і авантюристи. Їм важливо встановлювати власні порядки вдома і на роботі. При цьому в колективі працювати їм не подобається. Таким особистостям більше до душі займатися тією чи іншою справою соло. Стосується це і робочих питань. З таких людей точно не вийде хороших дипломатів. Оточуючим вони відомі своєю різкістю висловлювань, надмірною відвертістю та прямотою. Їм подобається трохи попліткувати, посмакувати життя іншої людини. Цікавість, а аж ніяк не підступність, рухає цими Тілами. Ось чому плітки і інтриги, які спрямовані проти них самих, часто боляче ранять даних особистостей.

Ті, хто народився 2 травня знак зодіаку Телець, полюбляють такий вид діяльності, який обмежував би до мінімуму коло спілкування. Не дивно, що даний тип Тельців може реалізувати себе у фермерстві, мистецтві або індивідуальному підприємництві. Що дивно, дані Тельці прагнуть обмежити своє коло спілкування, але з легкістю розбираються в будь-якому питанні людської психології. Для них будь-яка особистість є відкритою книгою. Не можна сказати, що люди, народжені 2 травня знак зодіаку Телець, є творцями. Їх можна назвати більше аналітиками. Незважаючи на чудову інтуїцію, найчастіше вони у своїх вчинках керуються тверезим розрахунком і розумом.

Їм подобається вчитися і пізнавати щось нове. В знання вони йдуть з головою. Якщо предмет вивчення їх насправді зацікавив, то їм не складно присвятити себе йому повністю. При цьому власні думки та міркування вони намагаються продумати досконально. В чому полягає основна проблема людей, що народилися 2 травня знак зодіаку Телець? Їм бракує тактовності. Дані Тельці часто занадто різкі і прямолінійні. Людям це не подобається, від чого виникає маса проблем. Тим, хто з’явився на світ у дану дату, рекомендується вчитися дипломатичності. Це дозволить їм стати в рази успішніше. Їм не варто бути надмірно самодостатніми. Нерідко дані люди справляються з величезним обсягом роботи поодинці, коли ціла команда навряд чи зможе це виконати. Проте в домашній обстановці їм варто розслабитися, відпустити ситуацію.

Любов і Сумісність

Надзвичайно турботливий і пристрасний, ви не надто рішучі у сфері любові. Ви боїтеся відмови і можете займати пасивну позицію, вважаючи за краще самому залучати романтичних партнерів, ніж ганятися за ними. Якщо людина вам сподобається, ви навряд чи будете шукати когось іншого. Однак, якщо передумаєте, відносини на цьому закінчуються.

Кращі спілки у практичних Тельців складаються з іншими представниками стихії Земля – Дівами і Козерогами. Всі троє – стабільні, серйозні, не шукають випадкових зв’язків, люблячі чуттєві задоволення і комфорт. При цьому з четвертим представником знаку Землі – Вагами – стосунки не складаються – більш брутальний і сильний Телець дратується поверховістю і рафинированностью партнера. Суперечливий, але пристрасний союз можливий зі Скорпіоном.

Після 30 Тельці змінюють свої пріоритети і філософські погляди, а тому можливі варіанти їх зближення з вогняними знаками – Близнюками і Овнами. Близнюки вносять в життя практичного Тільця інтелект, однак легковажність і непостійність Близнюків здатні зруйнувати гармонію. Союз з Овном здатний додати Тельцю потужної життєвої енергії, проте здебільшого він базується на сексі, а не на спільних інтересах. Непримиренний і егоїстичний союз чекає Тельців і Львів, але самий рідкісний варіант – відносини зі Стрільцем.

Робота і Кар’єра

Народженим 2 травня дуже цікавий людина, її психологія і розвиток. Зазвичай у них існує своя теорія щодо призначення людини та сенсу життя, якої вони охоче діляться. Свої погляди з плином часу вони міняють вкрай рідко. Тому не дивно, що ці люди чудово знаються на психології людини і психології мислення. Вони бачать інших, що називається, наскрізь, і їх складно обдурити або обвести навколо пальця. В цілому 2 травня народжуються люди досить владні, які воліють, щоб гра велась саме за їх правилами. Свої правила вони намагаються встановити і вдома, і на роботі. Ці люди не люблять брехати або викручуватися, вони завжди ріжуть правду-матку в очі, іноді надто різко і прямо.

Дипломатами їм не бувати, але вони гідні поваги. Іноді їм складно утриматися від обговорення чиєїсь життя або вчинків за спиною цієї людини, іноді їх тягне так чи інакше втручатися в чужі справи і спробувати і там встановити свої правила. Виною всьому нерозумне цікавість, а не тільки любов до влади або якісь хитрі розрахунки. А ось плітки про свою персону цих людей дуже злять і дратують. Народжені 2 травня втомлюються від дуже частих контактів з різноманітними людьми, тому воліють працювати або на фермі, в мистецтві, або в невеликих комерційних організаціях. Це, скоріше, люди справи, а не мистецтва, вони перш за все довіряють своєму розуму, а не натхненню або інтуїції. Зате вони відмінно вміють аналізувати факти і робити з них висновки. Якщо вони захоплюються чимось, то віддають всього себе новому хобі або вивчення нової науки.

Здоров’я і Хвороби

Впертість і завзятість народжених 2 травня людей, а також їх працездатність і цілеспрямованість можуть зіграти злий жарт з їх здоров’ям: вони часто схильні до сильних стресів, чому у них можуть виникнути різноманітні психологічні проблеми. Їм потрібно постійно бути уважним до свого психічного самопочуття, варто також уважно поставитися до мігреней і болів у горлі, так як у Тельців горло є вразливим місцем організму. В їх раціоні повинні переважати свіжі овочі і фрукти, а також страви з крупи. Тому цим людям корисно у всіх сенсах займатися роботою на присадибній ділянці і власному городі.

Обов’язково потрібно періодично влаштовувати собі відпустки, яка б напружена робота у народжених 2 травня не була. Фізичні вправи повинні бути помірними, не слід відбирати занадто багато часу і так рідкісного відпочинку. Але найголовнішим є вміння тримати в руках свої емоції. Цим людям обов’язково треба стежити за своїм психічним здоров’ям, яке під час відпочинку стабілізується і швидко відновлюється.

Доля і Удача

В цей день народжуються миролюбні, веселі, добродушні люди. Вони доброзичливі і милосердні, готові прийти на допомогу потрапив у скрутне становище людині. Їх не треба про це просити, вони самі нададуть допомогу, не вимагаючи взамін нічого. Вони здатні передбачати майбутнє, у них прекрасна інтуїція, і це допомагає їм уникнути багатьох помилок. У них багато друзів, які їх обожнюють. До їх думки прислухаються, їх цінують поради. Вони схильні до творчих професій, вміють легко вирішувати конфліктні ситуації, поруч з ними затишно і тепло. Життя їх зазвичай благополучна, вони вміють заробляти гроші, цінують затишок і комфорт.

Поради Тельцям, Народженим 2 Травня

Часто народжені 2 травня бувають занадто жорсткими і грубими нетактовними людьми. Іноді вони занадто різко висловлюють свої думки і свою думку про інших, що налаштовує людей проти них. Їм явно варто розвивати м’якість і дипломатичність. Народилися 2 травня – справжні педанти. Вони завжди все роблять за заздалегідь складеним докладного плану. Ці люди є відмінними адміністраторами, координаторами і організаторами, при цьому вони дуже працездатні і поодинці можуть виконувати роботу декількох осіб.

Сім’я і домашнє вогнище виключно важливий і цінний для цих людей. Але їм не варто бути занадто авторитарними і жорсткими по відношенню до власних дітей, не варто їх тримати в їжакових рукавицях. Хобі для цих людей – друга робота, тому вони і до своїх захоплень ставляться вкрай відповідально і серйозно. Зазвичай ці люди – чудові ремісники, здатні своїми руками зробити будь-яку іграшку і що завгодно полагодити. Вони люблять прикрашати свій будинок, люблять міняти обстановку, пересувати меблі і робити житло ще більш затишнішим. Ці люди естети і часто намагаються заради гармонії і краси.


Залишити відгук