1986 — Рік Якої Тварини

Люди, які народилися між датами 9 лютого 1986 і 28 січня 1987, належать до знака Вогняного Тигра за Східним Календарем. Це рік людей, які вміють знаходити спільну мову з усіма. Це справжні люди дії. Якщо вони захоплюються чимось, вони віддають себе справі без залишку, при цьому захоплюючи за собою інших. Останнє пояснюється наявністю в їх характері лідерських якостей.

Представників даного знаку 1986 рік за східним календарем наділив красномовством і даром переконання. Це оптимісти, які до того ж наділені неабиякою дотепністю і дружелюбністю. Люди, народжені в рік Вогняного Тигра від природи наділені рішучістю і цілеспрямованістю, володіють багатьма знаннями і навичками. Гарні в обраній професії і з легкістю приймають рішення.

Тигри є активними людьми. Ще знак характеризують такі якості, як незалежність, працьовитість, благородство, привабливість, співчутливість. З негативних якостей, що характеризують Тигрів, — імпульсивність, схильність до скандалів, неповага до інших людей.

У Китаї тигр — цар звірів, символ магічної сили, влади і люті, а стихія вогню, говорить китайський гороскоп, наділяє людей, народжених в цьому році надзвичайною мужністю і відвагою. Вони завжди попереду — на полі брані, або в будь-якій справі, запалюючи своєю енергією всіх оточуючих.

Даний знак Зодіаку — палкий, вельми дотепний, іскрометний оптиміст, який незважаючи на страшний тваринний гнів, має надзвичайно добродушним характером. Саме тому, Червоний Вогняний Тигр — душа будь-якої компанії, але його більше приваблюють прості сімейні радості.

Краще не чекати занадто багато від людини знака Вогняний Тигр, тому що в цьому випадку неминучі розчарування. Привнести в своє життя гармонію вони можуть, якщо зрозуміють, що ніхто не зобов’язаний під що б то ні стало слідувати їх ідей.


Залишити відгук