1985 — Рік Якої Тварини

Люди, які народилися між датами 20 січня 1985 і 8 лютого 1986, належать до знака Дерев’яного Бика за Східним Календарем. Практично всі люди, що народилися в рік Бика, володіють чудовою пам’яттю, вони здатні запам’ятовувати навіть самі незначні деталі. Такі люди є дуже відповідальними працівниками, що відносяться до своїх обов’язків з усією серйозністю. Однак чітке і ясне мислення їм властиво до тих пір, поки їх діяльність не буде виставлена на загальну критику. До цього моменту вони готові дотримуватися наміченого плану. Їм властиві такі позитивні риси, як терпіння, вправність, чудове красномовство і впевненість у собі.

Як правило, Дерев’яні Бики висловлюють своє ставлення до чого-небудь відкрито, оскільки не любить брехати. Вони не будуть підлаштовувати свою особисту думку під суспільні стандарти, і пристосуванства в інших вони теж не люблять. Цим людям слід стримувати свій гарячий норов і не завадило б вивчити пару дипломатичних прийомів, які б полегшили спілкування з людьми.

1985-ий рік відносяться до року Дерев’яного Бика який має синьо-зелене забарвлення — так свідчить східний календар. Людина з таким роком народження володіє особливим магнетизмом — він завжди перебуває в центрі уваги і є душею компанії. У сімейному житті вони не змінюють своїх природжених якостей і дуже дбайливо і з увагою ставляться до своєї сім’ї, особливо до дітей.

Дерев’яні Бики без проблем завойовують популярність в будь-якому оточенні, як правило, займають позицію лідера в компанії. Цьому сприяють якості, дані їм від народження — авторитетність, солідність, вміння тримати себе в суспільстві, гідне поводження та моральність. Людям, народженим у 1985 рік Дерев’яного Бика характерна відмінна пам’ять і сильна воля.

Бики — дуже «гарячі» люди, яким властива чесність. Сім’я займає перші позиції у списку цінностей людини, народженої в 1985 рік за східним календарем. З-за свого темпераменту вони деколи беруть спонтанні рішення, можуть спалахнути з-за якоїсь дрібниці.

Такий характер може створити чимало неприємностей, тому людям, народженим в 1985 рік, знак тварини Дерев’яний Бик, слід стримувати свій гарячий норов. Крім цього, не завадило б вивчити пару дипломатичних прийомів, які б зробили більш повної їх життя в соціумі.


Залишити відгук