1983 — Рік Якої Тварини

Люди, які народилися між датами 13 лютого 1983 року і 1 лютого 1984, належать до Водяного знаку Кабана за Східним Календарем. Людям цього знаку не потрібно все і відразу. Володарі воістину золотого серця, вони великодушні і ласкаві до оточуючих. Для них дуже важливо підтримувати добрі, довірчі відносини. Люди знаку Водяній Кабан, наділені досить широкими інтересами, представники цього знаку, як правило, досягають успіху в обраній професії. Цим вони зобов’язані своїй працьовитості і розвиненому почуттю боргу.

Народжені в 1983 році — ті, кого природа наділила прагненням до скромної та тихої життя, але люблять іноді вийти у світ. Вони цілком здатні виявитися в центрі компанії. Представники цього знака — чесні, терплячі і прямолінійні люди. Вони досить скромні і віддають перевагу тишу і усамітнення, але завжди запропонують свою допомогу тим, хто потребує її.

Народжені в рік Водяного Кабана мають дуже багато знайомих, але близьких друзів серед них одиниці. Не люблять дальніх поїздок і подорожей, не люблять нового середовища і обстановки, вони досить консервативні. Обожнюють проводити час на природі.

1983 рік за східним календарем дарує людям здатність з легкістю приймати все на віру. З-за цього вони іноді страждають, стаючи жертвами чийогось злого наміру. Для поліпшення якості життя їм важливо навчитися відрізняти хороше від поганого, а також з більшою уважністю ставитися до самих себе і бути менш м’якими.


Залишити відгук