1982 — Рік Якої Тварини

Люди, які народилися між датами 25 січня 1982 і 12 лютого 1983, належать до знака Водяній Собаки за Східним Календарем. Народжені в цей рік характеризуються як люди які ніколи не відмовлять у допомозі ближньому. Це приносить їм величезне задоволення. До того ж відзначається тяга цих людей до подорожей, велика сміливість і велика врівноваженість, порівняно з іншими.

Народжені в 1982 рік, кого природа наділила товариськістю, прямим і відкритим характером, швидко входять в контакт з оточуючими. Вони володіють даром переконання, а число їх соратників і друзів постійно зростає. Вони відрізняються великою щедрістю по відношенню до членів сім’ї, друзям, а особливо до тих, кому прагнуть сподобатися. Злегка невпевнені в собі, тому постійно шукають чужих порад.

Практично у всіх народів, у тому числі і в Китаї — собака — це символ вірності. Крім того, у відповідність з фен-шуй, вона символізує багатство, добробут і захист. Однак стихія води, говорить китайський гороскоп, сприяє тому, що люди, народжені в 1982, досить легковажні для свого знака.

Люди, які народилися в рік Собаки, мають звичку бути завжди на варті, все і всіх охороняють і дуже мало відпочивають. Вони затяті борці за справедливість. Самі вони справедливі, вірні і чесні. Але буває і проявляється в них егоїзм, впертість і непослух. В емоціях вони стримані, холодні і не дуже люблять спілкуватися. Зате їм подобається обговорити когось і покритикувати. Ці люди хороші організатори і керівники.

1982 рік за східним календарем робить людей кілька недисциплінованими і безтурботними. Вони абсолютно не контролюють свої витрати. Людям цього знака не завадило б більше серйозності і розуміння того, що надмірна щедрість — перший крок до бідності.


Залишити відгук