1981 — Рік Якої Тварини

Люди, які народилися між датами 5 лютого 1981 і 24 січня 1982, належать до знака Металевого Півня за Східним Календарем. Люди, що народилися в цьому році, відрізняються егоїзмом, інтелігентністю, активністю, прямолінійністю і чесністю. В цей рік народжуються дуже вірні люди. Вони, як правило, дуже віддані своїм друзям і витрачають на них багато часу, фізичних і душевних сил. Ці люди чітко бачать свої цілі і наполегливо працюють над їх досягненням. Помітно відрізняються від інших своєю впертістю і впевненістю.

Півень в Китаї — символ світанку, відваги і доброти. Білий колір, цього знака Зодіаку, означає захист від злих духів, а стихія металу надає твердість і наполегливість характеру. 1981 рік за східним календарем наділяє людей підприємницьким талантом і здібностями до роботи у фінансовій сфері.

Надзвичайно наполеглива праця в досягненні своїх цілей, говорить китайський гороскоп — головна відмінна риса народжених в цьому році. Кришталева надзвичайна чесність і порядність, незважаючи на зайву різкість, притягує до нього оточуючих. Інтереси друзів і близьких людей у Білого Металевого Півня — завжди на першому плані.

Півень любить покритикувати інших, але критику в свою сторону не переносить категорично. Нікому не дозволяє пхати носа в його особисте життя. При всьому цьому, півні відкриті, доброзичливі, надійні і товариські, легко сходяться з людьми.

Народжені в 1981 році — люди, яких природа обдарувала надмірної цілеспрямованістю, деколи виявляють зайву різкість по відношенню до інших людей. Досягти успіху в особистих взаєминах і професійній сфері люди знака Металевий Півень зможуть, якщо не навчаться відстоювати свою думку будь-якими способами, і спробують знаходити компромісні рішення.


Залишити відгук