1980 — Рік Якої Тварини

Люди, які народилися між датами 16 лютого 1980 року і 4 лютого 1981, належать до знака Металевої Мавпи за Східним Календарем. Люди, народжені в цей рік мають винахідливістю та оригінальністю. А також вони дуже надійні, але в теж час досить суперечливі у своїх бажаннях і потребах. Вони запальні, але швидко відходять. Дуже хитрі. Домагаються свого, якщо тільки їм не заважають люди, які народжені в рік Тигра.

1980 рік тваринного Металева Мавпа, чим і визначається наявність тих чи інших рис характеру у людей, які були народжені в цей рік. Представники цього знаку відрізняються величезною силою волі і незалежністю. Людей цього знака не лякає важка робота, але в силу свого індивідуалізму вони воліють виконувати її самостійно, окремо від всього колективу.

Металеві Мавпи не уникають перебування в суспільстві, охоче виходять у світ, відвідуючи різні урочистості та заходи. Мавпа ніколи не сидить без діла, вона великий трудівник. Перед труднощами не пасує, від інших допомоги не чекає, що легкої роботи не шукає. Щоб домогтися успіху Мавпа буде працювати довго.

Люди, що народилися в цей рік, каже китайський гороскоп, мають твердою волею і характером, щирістю і винахідливістю, однак вони вередливі, хитрі і дуже емоційні. Найбільш підходящі професії для них: лікар, геолог, банківський службовець, юрист і будь-який вид творчої діяльності.

Металева Мавпа дуже самолюбний, відчуває і виявляє свою перевагу перед іншими, тому часто буває самотня. Але в той же час вона добродушна до оточуючих людям. Так само цих людей відрізняє нестримний авантюризм, в хорошому сенсі слова, тому що вони завжди прагнуть досягти своєї мети і ніякі перешкоди їх не зупиняють.

Мудрість і невгамовне прагнення досягти своїх цілей у поєднанні з марнославством і зайвої самовпевненістю — ось ті якості, якими наділив людей 1980 рік за східним календарем. Досягти успіхів і уникнути нищівних падінь вони зможуть, лише ставши менш самовпевнені.


Залишити відгук