1979 — Рік Якої Тварини

Люди, які народилися між датами 28 січня 1979 і 15 лютого 1980, належать до знака Земляний Кози за Східним Календарем. Ці люди дуже артистичні, привабливі і володіють особливим шармом, зазвичай у них багато друзів. Ще про них можна сказати, що вони надзвичайно креативні, люди-мрійники і видумщики, з ними не засумуєш.

Земляні Кози як ніхто віддані близьким людям — заради них вони готові зробити дуже багато. Відповідальність цих травоїдних робить їх чудовими працівниками. Вони надійні, їм завжди можна доручити важливу задачу і знати, що до неї поставляться дуже відповідально, а завдання буде виконано дуже ретельно.

1979 рік за східним календарем — рік людей з великим кругозором, великим колом інтересів. Як правило, вони дуже начитані, знають і про те, що відбувається в їх найближчому оточенні, і про події, які перебувають далеко за горизонтом інтересів пересічної людини.

Жовта коза звикла, щоб все було так, як хоче вона, при цьому вона не любить поступатися та йти на компроміси. Вони дуже наполегливі і дуже вперті. Люди, що народилися під таким знаком не можуть економити, їм потрібно неодмінно витратити зароблені гроші.

1979 рік тваринного Земляна Коза, людям цього знака притаманна надзвичайна чуйність, готовність прийти на допомогу близькій людині в будь-який момент — це приносить їм відчуття глибокого задоволення. Для того, щоб полегшити собі життя, такій людині потрібно навчитися контролювати свої бажання, фінанси і ретельніше зважувати власні дії.


Залишити відгук