1978 — Рік Якої Тварини

Люди, які народилися між датами 7 лютого 1978 і 27 січня 1979, належать до знака Земляний Коня за Східним Календарем. Ці люди відрізняються надзвичайною витривалістю і силою духу. Вони дуже стрессоустойчивы. Працювати можуть в самих різноманітних сферах. З них виходять відмінні керівники. У сім’ї часто займає позицію лідера, але при цьому не диктатора — вони завжди прислухаються до думки оточуючих їх людей.

1978 рік тваринного Земляна Кінь, що й визначає характер людей, які були народжені в цьому році. Саме люди, народжені під цим знаком, найбільш стримані й обережні у порівнянні з представниками інших його видів. Надзвичайно легкі в спілкуванні і схильні проявляти турботу як про рідних і близьких, так і про друзів.

Згідно з китайським гороскопом, люди народжені в рік Коня дуже вишукані, мають сильну волю, твердий характер. Вони доброзичливі і популярні,проте досить емоційні і егоїстичні. Найкраще їм бути керівниками та психологами, але і з будь-якою фізичною роботою завжди легко справляються. Люди цього року, дуже практичні, розумні, але багато в чому нерішучі.

Народилися в 1978 рік, кого їх знак наділив глибокою мудрістю і дивовижними здібностями, більше за інших схильні досягти успіхів у сфері фінансів та підприємництва. Природні таланти поєднуються в цих людях з уважністю і сприйнятливістю. Здатні йти на ризик і схильні до накопичення.

Численні достоїнства тих, хто народжений в 1978 рік за східним календарем, можуть так і залишитися нереалізованими через деякій нерішучості, яка властива людям цього знака. Для покращення рівня життя та повного прояву своїх здібностей Земляні Коні повинні стати більш впевненими у своїх силах. Їм слід більш дбайливо ставитися до власних ідей і рішучіше йти вперед.


Залишити відгук