1977 — Рік Якої Тварини

Люди, які народилися між датами 18 лютого 1977 і 6 лютого 1978, належать до знака Вогненної Змії за Східним Календарем. Характер людей цього року народження дуже сильний. 1977 рік за східним календарем — рік людей, які ніколи не стануть ходити навколо — вони завжди говорять прямо, незалежно від того, кому і що саме вони говорять. Вони вірять в себе, женуться за славою, не намагаються залицятися з тими, хто їм не по душі.

Вогненні Змії — природжені лідери, вони здатні повести за собою людей, вміють переконувати, володіють хорошими ораторськими здібностями. Їх життя вирує, наповнена яскравими враженнями й подіями. Для того, щоб підвищити якість спілкування з людьми, їм просто необхідно звикнутися з думкою, що крім їх думки і неправильного, можуть існувати й інші.

Люди, що народилися в цей рік, згідно з китайським гороскопом, мають гарну інтуїцію, благородством, наполегливістю та цілеспрямованістю. До мінусів можна віднести їх мінливість і гордовитість, непохитну впевненість у своїй правоті. Вони досягають найбільших професійних успіхів у викладацькій і науковій діяльності, а також можуть бути хорошими провісниками або астрологами.

Люди, що з’явилися на світло в цей рік, відрізняються красномовством і артистизмом. З відомих особистостей, рік Вогненної Змії, являє Анфіса Чехова. Змії можуть гіпнотизувати своїх слухачів своєю полум’яною промовою. Також люди цього року чудові новатори. Можуть придумувати ідеї, буквально, на ходу. І якщо вони навчаться такому необхідному якості, як терпіння, то зможуть стати фінансово успішними людьми.

1977 рік тваринного Вогняна Змія уособлює любов до подорожей, безкомпромісність у будь-яких питаннях. Напевно, вони просто вірять в те, що існує тільки одна вірна відповідь, і тому їм так важко приймати чужі думки. Для того, щоб підвищити якість спілкування з людьми, їм просто необхідно звикнутися з думкою, що крім їх думки і неправильного, можуть існувати й інші.


Залишити відгук