День Народження 19 Травня: Знак Зодіаку — Телець

Телята, народжені 19 травня, — прозорливі піонери і лідери суспільства. Здається, ви прийшли в цей світ, щоб змінити його. Ви володієте видатної інтуїцією, виявляючи її, коли справа доходить до управління і контролю над ситуацією. Але ваші кар’єрні досягнення набагато значніше, ніж рівень розуміння природи людини. Ви можете тиранити людей в спробах допомогти їм. У вас живе великодушний диктатор, який очікує співпраці від інших, але сам рідко йде назустріч.

Народжені 19 травня повинні контролювати деструктивну енергію, бурхливу в них, і не допускати її негативного впливу як на їх власне здоров’я, так і на здоров’я оточуючих. Нерідкі випадки, коли ще в молодому віці народжені 19 травня відчувають проблеми з фізичним станом свого організму, але їм вистачає мужності і волі подолати недугу. На жаль, народжені в цей день схильні до травматизму, тому їм слід бути гранично обережними при заняттях спортом і будь-якою іншою діяльністю, яка передбачає фізичні навантаження. Зрозуміло, варто проявляти підвищену пильність у подорожах та при управлінні транспортними засобами. Фізичні вправи надзвичайно бажані, оскільки енергійна натура вимагає активних дій. Ігнорування цього важливого моменту може призвести до дискомфорту і стресових станів. Якщо народжені 19 травня прагнуть знайти гармонію в житті, їм не варто нехтувати важливістю здорової дієти.

Народжені 19 травня — люди, безперечно, енергійні, але їм потрібно навчитися контролювати свою нестримну енергію і по можливості керувати нею. Це умова життєво важливе, оскільки багато з тих, хто народився 19 травня, володіють величезним (але не завжди затребуваним) лідерським потенціалом. Хоча на їх частку часто випадають важкі випробування — як у фізичній, так і в емоційній сферах, — вони з успіхом долають негаразди, якщо мета визначена досить чітко. Енергія цих людей може бути стихійною, як погода. Мабуть, вигідніше всього направити її на здійснення довгострокових проектів, пов’язаних з удосконаленням структури громадської або, що більш реально, сімейного життя.

Знак Зодіаку 19 Травня — Телець

Стихія Знака: Земля. Ваш знак Зодіаку відноситься до знаків Землі, які характеризуються обґрунтованістю, творчою силою, любов’ю до природи і красою, спокоєм.

Планета Управитель: Венера. Дарує Тельцю вміння готувати, а також комфорт. Венера сприятлива для представників богеми, митців та людей, які працюють з готівкою. Планета у вигнанні – Плутон. Можете бути вдячні їй за невміння мислити масштабно і ділитися.

В цей день народжуються Тельці-лідери, новатори і першопрохідці. Вони прагнуть привнести в світ зміни, вони люблять контролювати і управляти, як людьми, так і ситуацією в цілому. Ці люди мають дуже сильною інтуїцією, але оточуючих вони розуміють не дуже добре. У кар’єрі їм зазвичай щастить, а от у спілкуванні з живим індивідуумом не особливо. Дуже часто вони поводяться як тирани, навіть коли керуються лише благими намірами. Вони чекають згоди і допомоги від інших, але самі не готові хоч краплю скорегувати свої плани або пожертвувати своїми інтересами заради інших людей. Таке великодушне диктаторство, нехай вони намагаються працювати зі мною і слідувати моїм планом, щоб їм було краще.

Як правило, народжені 19 травня — талановиті люди, які понад усе цінують індивідуальний підхід до роботи. Однак їм не слід занадто нехтувати інтуїцією, вважаючи її логіці і здоровому глузду, інакше вони ризикують накликати на себе неприємності. Занадто глибоко занурюючись у вивчення предмету, вони можуть відволіктися від первинних намірів, оскільки в кінцевому рахунку будуть слідувати покликом серця. Справді, серце — це їх життєвий компас, який допомагає утримувати на плаву, і народженим 19 травня слід йому коритися.

Ключову роль у житті народилися 19 травня може зіграти сильна особистість протилежної статі (як правило, старші за віком). Якщо зустріч з такою людиною відбувається в юні роки, він стає для них свого роду вчителем або наставником, допомагає відкривати світ. В якості об’єкта для наслідування нерідко обираються персонажі книг та інших творів мистецтва, але лише знайомство з живим героєм пробуджує в них думки про те, як краще застосувати свої таланти чи знайти своє місце в суспільстві. А в чому, власне, полягають їх природні таланти? У першу чергу необхідно відзначити товариськість. По-друге — глибоку харизму. Крім того, багато з них наділені здатністю переконувати інших у правильності обраного курсу.

Для найбільш освічених особистостей тих, хто народився 19 травня, красномовство — потужний інструмент для досягнення поставленої мети, їх менш освічені побратими відрізняються бойкостью мови, яка майстерно маскує поверхневий підхід до життя. Чарівність і дар переконання, властиві народженим 19 травня, в ідеалі перетворюють їх в яскраву індивідуальність, а в найгіршому випадку — до відвертих шахраїв.

Народжені в цей день зазвичай відчувають гостру потребу в духовному спілкуванні, їм також потрібна сфера застосування організаторських здібностей у вигляді чітко визначеної суспільної структури. Іноді турбота про матеріальне благополуччя, як власному, так і інших людей, стає для них справою життя, і буття занадто засмоктує їх. Найважче для народжених 19 травня — звільнитися від будь-яких пут, щоб мати можливість для маневру. Цей конфлікт між почуттям обов’язку і жагою свободи може стати ключовим у їх житті. Народжені 19 травня повинні навчитися бути вільними в рамках тих обов’язків, які обумовлені їх суспільним становищем, інакше втому і роздратування неминучі.

Чоловік Телець — народився 19 Травня

Чоловіки, що з’явилися на світ 19 травня, володіють наступними якостями: лояльністю, продуктивністю, терпінням. Тельці не відрізняються ідеалізмом, вважаючи за краще аналізувати і вибирати комфортну для себе жінку на все життя. Вони воліють рівноправні відносини, а вступивши в шлюб, рідко розлучаються.

Жінка Телець — народилася 19 Травня

Жінки, народжені 19 травня, не схожі на інших такими гранями темпераменту: чарівністю, залежністю, а також сміливістю. Тельці – одні з найкрасивіших жінок зодіакального сузір’я, що відрізняються потужною сексуальною енергією і прагненням бути в центрі уваги. Нерідко вони стають душею компанії, при цьому не претендують на безумовне лідерство.

День Народження 19 Травня

19 травня — як відбивається на вашій особистості дата народження? Люди, народжені 19 травня, сповнені енергії та сил, але їм не вистачає вміння розпорядитися нею правильним чином. Вони мають здатність до управління іншими людьми, але їх таланти не завжди бувають затребувані. Їх життєвий шлях не встелений трояндами, хоча всі випробування вони успішно долають, ваблені заповітною метою. Вони не в змозі стримати свою потребу в дії, і краще застосування їй було б у довгострокових проектах, що змусило б їх мобілізувати свої сили в правильному напрямку, і подумати про створення сім’ї.

Зазвичай люди, народжені 19 травня знак зодіаку Телець, володіють дивовижними здібностями у своїй сфері діяльності. В роботі вони керуються логікою і тверезим розрахунком, воліючи не прислухатися до своєї інтуїції, що може бути чревате неприємними наслідками. Вони занадто заглиблюються в подробиці справи, так що початкова мета проекту вилітає з голови, і продовжувати розпочате вони можуть зовсім в іншому напрямку, підкоряючись велінням своєї душі. В принципі, цей непідвладна логіці вибір і виявляється, зрештою, самим вірним.

У своєму житті люди з датою народження 19 травня знак зодіаку Телець, орієнтуються на реальний ідеал людини, яким є якась особу протилежної статі, зазвичай старше їх за віком, і що чинить сильний вплив на їх подальшу долю. Іноді їм є неіснуючий в реальному житті герой роману чи фільму. Однак, лише живе втілення їх еталона спонукає їх до подальшого розвитку. Люди, народжені 19 травня знак зодіаку Телець, дуже відкриті і комунікабельні і мають привабливу зовнішність з безоднею чарівності. Це допомагає їм переконувати оточуючих у власній правоті, повністю підпорядковуючи їх своїй волі, вселяючи їм певні вчинки. Така здатність переконання може допомогти їм у протизаконних діях.

Надто сильна турбота про матеріальні блага, яка властива всім тельцям, і про надання цих благ іншим людям, може завести людей з датою народження 19 травня у такі дебрі, що вибратися з яких практично неможливо. Свобода дуже важлива для них, і вони не терплять ніяких рамок, в які їх заганяє громадську думку. Однак, відповідальність і почуття боргу спонукає їх коритися загальним уявленням більшості про методи вирішення проблем. Їм треба змусити себе частково прийняти накладаються їх посадою обов’язки, у їх межах забезпечивши собі повну свободу дій. В іншому випадку їх чекає нерозв’язне протиріччя, що може призвести до депресії і пригніченості.

Якої лінії поведінки варто дотримуватися людям з датою народження 19 травня? Навчіться бачити в собі переваги і представити їх на людський суд. Якщо ви не можете прийняти яке-небудь подія, постарайтеся його ігнорувати і не допускати в свою душу. Ви не можете змінити обставини навколо вас, але ви можете змінити своє ставлення до них. Іноді вам доведеться відмовитися від деяких захоплень, бо доля не дасть вам можливості цим займатися.

Любов і Сумісність

В особистих стосунках ви — теплий, пристрасний, романтичний, сентиментальний, легко закохуєтеся, і, незважаючи на прагнення все робити по-своєму, ваша потреба в близькості зазвичай перевершує бажання свободи і незалежності.

Кращі спілки у практичних Тельців складаються з іншими представниками стихії Земля – Дівами і Козерогами. Всі троє – стабільні, серйозні, не шукають випадкових зв’язків, люблячі чуттєві задоволення і комфорт. При цьому з четвертим представником знаку Землі – Вагами – стосунки не складаються – більш брутальний і сильний Телець дратується поверховістю і рафинированностью партнера. Суперечливий, але пристрасний союз можливий зі Скорпіоном.

Після 30 Тельці змінюють свої пріоритети і філософські погляди, а тому можливі варіанти їх зближення з вогняними знаками – Близнюками і Овнами. Близнюки вносять в життя практичного Тільця інтелект, однак легковажність і непостійність Близнюків здатні зруйнувати гармонію. Союз з Овном здатний додати Тельцю потужної життєвої енергії, проте здебільшого він базується на сексі, а не на спільних інтересах. Непримиренний і егоїстичний союз чекає Тельців і Львів, але самий рідкісний варіант – відносини зі Стрільцем.

Робота і Кар’єра

Основна якість і відмінна риса народжених 19 травня – їхня енергійність і активність. Вони повинні навчитися якось керувати цією стихійною активністю, спрямовувати її в позитивне русло і добиватися результатів, не даючи їй виплеснутися і хаотично зруйнувати що-небудь. Ці люди – природжені лідери, хоча в житті зовсім не завжди вони в підсумку займають крісло керівника. Частіше всього життя їх досить важка, і в плані здоров’я, і в плані особистісних відносин, але всі перешкоди вони мужньо долають, головне, щоб вони чітко розуміли, заради чого все це роблять.

Цим людям потрібен план і чіткі цілі, до яких вони можуть направити свою стихійну активність і енергію. Краще всього вибрати досить складну і віддалену мету, заради якої треба дуже багато працювати. Це можуть бути і особистісні орієнтири, сім’я, а можуть бути навіть якісь соціальні зміни. 19 травня народжуються індивідуалісти, як правило, вони досить талановиті. Їм обов’язково потрібно прислухатися до голосу своєї чудової, сильної інтуїції. Якщо вони будуть керуватися тільки доводами розуму, то рано чи пізно удача відвернеться від них.

У найважчих ситуаціях їм треба слухати, що говорить серце. До того ж ці люди часто настільки захоплюються своєю справою, що можуть забути свої початкові плани і установки. У цьому випадку інтуїція допоможе їм повернутися на правильний шлях. Дуже часто великий вплив на цих людей робить якась сильна особистість значно старший, яку вони зустрічають в юному віці. Зазвичай – протилежної статі. Найчастіше ця людина стає їх духовним учителем, який вчить їх орієнтуватися в цьому світі.

Юні народжені 19 травня і самі по собі схильні захоплюватися сильними образами з книг, але зустріч з сильною натурою в реальності найяскравіше вплине на них і допоможе їм розвинутися. Ці привітні й товариські люди володіють сильним магнетизмом, який притягує до них інших людей і змушує їх слухатися, коритися їм. Вони володіють глибоким даром переконання і здатні вести за собою натовп. Народжених 19 травня чекає два полюси, два варіанти долі: або вони стають грамотними і розумними ораторами, справжніми громадськими лідерами, або їх красномовство служить ницим і навіть злочинним потребам шахраїв і самі вони стають обманщиками і негідниками. Або яскрава індивідуальність, або базіки і обманщики.

Здоров’я і Хвороби

ці неспокійних натур хлюпоче енергія руйнування і саморуйнування. Народилася 19 травня потрібно навчитися контролювати її, щоб вона не заважала жити ні їм самим, ні оточуючим. Дуже часто в юності ці люди стикаються з важким хронічним захворюванням, яке однак вони зрештою долають. Все життя їх супроводжує підвищена травматичність як у заняттях спортом, так і при керуванні автомобілем, тому їм потрібно бути особливо уважними поза домом.

Також небезпека підстерігає їх у поїздках в далекі країни, мандрівки, тоді пильність і увагу теж не завадять. Зовсім кидати спорт з міркувань безпеки було б нерозумно, тому що енергія, що вирує всередині цих людей, вимагає якогось виходу. У спокої вони не зможуть бути щасливими, спокій для народжених 19 травня дорівнює стресу. Також важливо здорове харчування – необхідна ланка для досягнення гармонії.

Доля і Удача

В цей день народжуються вольові люди, впевнені в собі і своїх силах. Вібрації дня такі, що можуть посилити ті якості натури, які людина буде розвивати. Якщо він вибирає шлях деградації, то відбудеться посилення негативних властивостей натури — деспотичности, обжерливості, амбіційності, марнослів’я. І це не принесе щастя, а дасть тільки розчарування. Якщо людина піде шляхом еволюції, розвиваючи свої позитивні властивості, то це посилить всі позитивні характеристики особистості та принесе успіх у будь-якій сфері, яку обере людина. Він буде багатий, життя його буде оточена комфортом і гармонією.

Поради Тельцям, Народженим 19 Травня

Ці людям ні в якому разі не можна забувати про духовне збагачення і нехтувати їм за своїми важливими справами. До того ж їм потрібна для спокою і застосування своєї енергії чітка структура, система, частиною якої вони будуть і в якій стануть працювати. Їм потрібно утриматися від надміру материалистичного підходу до життя, намагатися не надавати надто багато уваги грошей. Управляти фінансами у них виходить досить непогано, вони можуть взяти на себе турботу про сімейних фінансах, але не можна допустити, щоб ця сфера дуже глибоко затягнула їх, позбавивши інших інтересів.

Цим людям постійно треба виплутуватися з безлічі справ і зобов’язань, щоб вдихнути свіжого повітря і відчути себе вільними. Часто вони відчувають конфлікт між внутрішньою тягою до незалежності і своєї відповідальністю, почуттям обов’язку та зобов’язаннями. Вони повинні неодмінно зберегти хоча б мінімальний рівень внутрішньої свободи, обов’язки щоб не тиснули на них занадто сильно, інакше вони швидко озлобляться і втомляться.


Залишити відгук