1975 — Рік Якої Тварини

Люди, які народилися між датами 11 лютого 1975 і 30 січня 1976, належать до знака Дерев’яного Кролика за Східним Календарем. Ваша стихія — дерево. Це означає, що ваш зв’язок з природою сильніше, ніж у інших тварин в китайському календарі. У кроликів дуже акуратний почерк, це говорить про скромність і миролюбство. Також кролики дуже розумні і спостережливі. І вони дуже віддані тим, кого люблять!

Кролики цієї різновиди дуже товариські, легко сходяться з людьми, вміють адаптуватися до будь-якої ситуації. Люди, народжені в 1975 рік за східним календарем, ідеально підходять для командної роботи, оскільки вони вміють довіряти іншим людям, покладатися на них.

Проблеми в цьому питанні може створити тільки те, що Дерев’яний Кролик кілька потайливий. Індивідуальна робота йому не дуже до душі. Ці пухнасті звірята воліють великі компанії, що ведуть активне громадське життя. Вони викликають повагу оточуючих людей своєю великодушністю і благородством.

Народжені під знаком Кролика — люди добрі, щасливі, скромні і артистичні. При цьому Кролики можуть бути зарозумілими, байдужими і скритними. Найбільш сприятливими професіями для представників цього знаку будуть професії секретаря, адвоката або судді.

1975 рік тваринного Дерев’яний Кролик, дає людям цього знака любов до секретів, яка може створити безліч проблем. З-за неї Кролику часто доводиться виконувати всю важку роботу одному, хоча взагалі-то цілком можна було б перекласти частину відповідальності на близької людини. Якщо представник цього знаку хоче, щоб йому допомогли, він повинен поступитися своїм місцем біля керма. Це значно полегшить йому життя.


Залишити відгук