1974 — Рік Якої Тварини

Люди, які народилися між датами 23 січня 1974 і 10 лютого 1975, належать до знака Дерев’яного Тигра за Східним Календарем. Кольором цього року, згідно зі східним гороскопом, є зелений. Цей колір символізує стихію Дерево. Згідно взаємодії елементів стихії Дерево породжує Вогонь і знищується Металом. На відміну від представників інших видів даного знака, ці люди охочіше всіх йдуть на співпрацю. Вони володіють меншою ступенем незалежності.

Серед безлічі позитивних якостей людей, народжених в 1974 рік тваринного Дерев’яний Тигра за східним календарем, є ще і тонке почуття гумору. Вони доброзичливі і з ними приємно спілкуватися, що забезпечує їм більшу популярність і наявність великої кількості друзів і соратників. Найчастіше мають активну громадську позицію.

Ці люди відрізняються сильною емоційністю та імпульсивністю. Для них важливо, щоб люди їм довіряли і потурали. Кар’єра у них часто складається успішно. Вони люблять бути в центрі уваги, люблять бути кумирами. Сім’ю створюють тільки з тією людиною, який по достоїнству може оцінити всі позитивні якості тигра.

Люди, народжені в рік Тигра, відрізняються від усіх інших своєю хоробрістю, твердістю характеру, холоднокровністю, чистотою розуму і справедливістю. Звичайно, і вони не без недоліків — іноді бувають запальні, але через деякий кількість часу спалах гніву вщухає, а образа забувається. Ці люди не образливі і не злопам’ятні.

Людей, народжених в 1974 році, природа наділила живим характером і великим запасом енергії, але при цьому вони мають схильність до депресивних станів. Дерев’яні Тигри можуть часто замінювати одне заняття іншим. Для них важливо навчитися концентруватися і зосереджуватися на чомусь одному, а також стоїчно ставитися до можливих невдач.


Залишити відгук