1973 — Рік Якої Тварини

Люди, які народилися між датами 3 лютого 1973 і 22 січня 1974, належать до Водяного знаку Бика за Східним Календарем. Космічний елемент Вода — пом’якшує характер Бика, дарує йому гнучкість. Народжені в цей рік Бики домагаються багато завдяки своєму чіпкому розуму і інтуїції. Бики 1973-го року залучають людей упевненістю у власних силах і дружелюбністю. В цей рік народжуються великі керівники і видні суспільні діячі. Це справедливі люди.

Водяні Бики — старанні і спритні працівники, відомі своїми організаторськими здібностями. Доручення, дане Бику, неодмінно буде виконано. Люди цього знака розумні, кмітливі, наполегливі і рідко сумнівається у своїх силах. Завдяки цьому, вони можуть зробити гарну кар’єру. 1973 рік за східним календарем став роком людей, які воліють не розкривати свої карти до останнього. Вони ніколи не відкриваються стороннім людям, так і близькій людині дізнатися, про що думає Водяний Бик досить важко.

Бик, безсумнівно, один з найбільш благородних знаків китайського гороскопу. Люди, народжені під цим знаком, дуже наполегливі і наполегливі. Зазвичай не люблять великих і гучних компаній. Нерідко роблять успішну кар’єру в творчій сфері. Людей, які народилися в рік Бика відрізняє старанність, небагатослівність, витривалість і наполегливість. Це просто чудові властивості характеру.

Завдяки своєму легкому характером, ці люди легко завойовують популярність у своєму оточенні. З такої людини може вийти хороший політик, громадський діяч. 1973 рік тваринного Водяний Бик, знак цей охарактеризовывает людей, народжених в цьому році як доброзичливих, моральних, чесних та впевнених у собі. Вони прекрасно ладнають з дітьми і знаходять спільну з ними мову з перших хвилин спілкування. Бики часто займаються благодійністю.


Залишити відгук