1971 — Рік Якої Тварини

Люди, які народилися між датами 27 січня 1971 і 14 лютого 1972, належать до знака Металевого Кабана за Східним Календарем. Кабан у китайському гороскопі означає процвітання, але також і злість, жадібність і жадібність. Колір 1971-го року — білий, а символізує цей рік метал. Метал і білий колір означають спокій, розсудливість, міцні нерви і велике терпіння. В людях цього року багато енергії. Вони вперто йдуть до намічених цілей. Можуть працювати в безлічі самих різних сфер.

Металевий Кабан славиться відмінним почуттям гумору і з задоволенням відвідує різні світські заходи. Позитивно налаштовані і доброзичливі, мають численних шанувальників і друзів. 1971 рік за східним календарем робить людей самими честолюбними серед представників всіх інших типів даного знака.

Люди, які народжені в рік цієї тварини відрізняються хорошими розумовими здібностями. Вони схильні до самонавчання та самоосвіти. Працювати воліють на державних підприємствах — не рвуться створювати свій бізнес. При цьому вони стають затребуваними специальстами у своїй галузі.

Люди знака Металевий Кабан дуже принципові і строго слідують своїм переконанням. Але при цьому вони легко всім і всьому довіряють, навіть коли цього робити не потрібно. Дуже важливо для них провести роботу по виправленню власної зайвої довірливості.


Залишити відгук