1970 — Рік Якої Тварини

Люди, які народилися між датами 6 лютого 1970 і 26 січня 1971, належать до знака Металевої Собаки за Східним Календарем. Характер народжених в цьому році дуже прямолінійні і самовпевнені. 1970 рік тваринного Металева Собака, що і пояснює наявність у людей, народжених під цим знаком певних рис характеру. Собаки в китайському гороскопі — борці за справедливість, відмінні друзі і взагалі хороші люди. А метал надає їм твердості характеру і рішучості.

Народжені у 1970 рік, кого природа наділила зайвою серйозністю, завжди рішуче і сміливо беруться за будь-яку справу. Наполегливі, ставлячи перед собою мету, вони повністю присвячують себе її досягнення. Представники знаку Металева Собака зазвичай мають досить обмежену сферу інтересів. Завжди виключно віддані своїм рідним і близьким людям.

Собаки не терплять зауважень в свою сторону, люблять критикувати інших, дуже часто потрапляють у конфліктні ситуації. Але зате чесні та безкомпромісні. Вони не терплять несправедливість, яка відбувається навколо. «Собаки» постійно встають на захист слабкого, що приносить їм в житті не чимало конфліктів і проблем. Людина під цим знаком зодіаку завжди знає, що йому потрібно і чого він хоче. Дуже впертий.

1970 рік за східним календарем робить людей схильними до роздратування, коли щось йде не так, як їм того хотілося. Для особистого комфорту і досягнення цілей їм слід спробувати бути більш відкритими, комунікабельними і врівноваженими.


Залишити відгук