1969 — Рік Якої Тварини

Люди, які народилися між датами 17 лютого 1969 і 5 лютого 1970, належать до знака Земляного Півня за Східним Календарем. Півень символізує сонце, тобто відкритість і доброту до людей. Колір — жовтий, а стихія — земля. Земля і жовтий колір разом означають гармонію, терпіння, розсудливість і спокій. Такі люди серйозно зважують кожне своє рішення і наполегливо йдуть до успіху. Вони дуже розумні і наполегливі, що допомагає відносно легко досягати поставлені перед собою цілі.

Земляні Півні прекрасні працівники, велика працьовитість і наполегливість яких незмінно викликають поважне ставлення з боку колег. 1969 рік за східним календарем наділяє людей здатність глибоко мислити і робить їх дуже проникливими. Вони не шукають пригод, але не бояться ризику, хоча безпека для них на першому місці.

Півень взагалі не любить розкривати свою внутрішню сутність кому попало, приховуючи її під яскравою зовнішністю, а Земляний Півень — особливо. Він прагматик і реаліст, він обережний і недовірливий, але для того, кого він полюбить — готовий на багато що. Він може досягти успіху в політиці та економіці, він може бути банкіром або ріелтором.

Народжені в 1969 ті, кого природа наділила багатьма талантами, також дуже добре розбираються у всьому, що пов’язано з фінансовими та бізнес-питаннями. При всій своїй працьовитості і завзятості, представникам цього знаку важливо пам’ятати про достатнє і своєчасне відпочинку.


Залишити відгук