1968 — Рік Якої Тварини

Люди, які народилися між датами 30 січня 1968 і 16 лютого 1969, належать до знака Земляний Мавпи за Східним Календарем. Це рік народження успішних бізнесменів. 1968 рік тваринного Земляна Мавпа, чим і визначаються основні переваги та недоліки їх характеру. Мавпа часто символізує завищену самооцінку, жовтий колір — спокій і відкритість до людей, а земля — розсудливість, хороше взаєморозуміння з іншими людьми.

Ці люди надзвичайно допитливі. Вони люблять читати, що в результаті робить їх вельми ерудованими. Народжені під цим знаком щасливі в таких сферах, як фінанси і комерція. У зрілості більшість з них вже мають пристойний капітал. Набір позитивних якостей допомагає людям знака Земляна Мавпа бути успішними в обраній професії, чим би вони не займалися.

Той, хто народився в рік Жовтого Земляного Мавпи – людина спокійна і врівноважена. Йому не потрібно визнання натовпу, він дорожить своїми близькими. Зазвичай мавпи прагнуть бути першими, але Земля — стихія матеріальна, повільна і глибока, тому зазвичай Земляна Мавпа воліє матеріальні цінності, але це поєднується у неї з високою моральністю і альтруїзмом, допомогою знедоленим. Ці люди не дуже товариські, і не тому, що нездатні до спілкування, немає, просто їм це не потрібно, свої таємниці вони довірять не кожному, але любов та повага вони високо цінують.

1968 рік за східним календарем робить народжених в цей час людей шанованими і всіма улюбленими. Вони дуже дбайливі і схильні великодушно ставитися до стражденним. Народжені в 1968 році — люди, яких природа наділила високою моральністю, дуже уважно ставляться до людей, які зуміли ввійти до них в довіру. Не дуже товариські, вони воліють серйозні і спокійні заняття.


Залишити відгук