1967 — Рік Якої Тварини

Люди, які народилися між датами 9 лютого 1967 року і 29 січня 1968, належать до знака Вогненної Кози за Східним Календарем. Вівця символізує спокій і розсудливість. А також колір — червоний, а символізує цей рік вогонь. Червоний колір і вогонь означають, в свою чергу, рішучість і стрімкість, а також емоційність. Вогняні Кози, як правило, дуже ясно бачать свої цілі і йдуть до них, відчайдушно використовуючи свою природну чарівність.

1967 рік тваринного Вогняна Коза, таких людей відрізняє надзвичайна любов до вечірок, посиденьок в суспільстві близьких людей. Свої останні кровні грошики вона може витратити на якусь милу і, можливо, абсолютно непотрібну річ, маленьку радість для самої себе. Любов до себе — це добре, але таке марнотратство погано відбивається на стані її гаманця.

У Вогняних Кіз, народжених у 1967 році, дуже багата фантазія — вони можуть перебільшувати масштаб проблеми, накручувати себе, постійно ускладнюючи собі життя. Комунікабельність — загальна якість для всіх різновидів цього знака, а в цьому випадку вона, помножена на жвавість характеру, сприяє набуттю Вогненної Козою великого кола спілкування. Таким людям підходить професія дипломата, вони хороші оратори і адвокати. Як керівник, така людина динамічний, але може витрачати занадто багато енергії і розпорошуватися.

Люди, народжені в цьому році, зазвичай яскраві і красиві. Вони артистичні, темпераментні, джерело їх натхнення — вогонь, Вогняна Коза хоче від життя багато чого, але щоб досягти цього, їй треба весь час підтримувати в собі цей вогонь, інакше він згасне. Але Вогонь може і пожежа зробити, тому їм треба бути обережними. Вони люблять тепло, а червоний колір приносить їм успіх.

1967 рік за східним календарем створив людей з дуже багатою уявою. У них дуже розвинена фантазія — іноді вони можуть перебільшувати масштаб проблеми, накручувати себе, доповнювати десь підслухані плітки маленькими пікантними подробицями, знову-таки ускладнюючи собі життя. Цілком очевидно, що полум’яне травоїдна цілком може своїми руками зробити своє життя значно легше. Для цього йому необхідно приборкати свою уяву, частіше прислухатися до голосу розуму і стримувати свою пристрасть до марним покупок.


Залишити відгук