День Народження 18 Травня: Знак Зодіаку — Телець

Тельці, народилися 18 травня, поєднують в собі творчі здібності, натхненність та ідеалізм. Завдяки фізичному і інтелектуальному розвитку, ви володієте швидкою реакцією і підвищеної інтелектуальної сприйнятливістю. Гуманіст за природою, ви відчуваєте велике співчуття до людини і тонко відчуваєте оточуючих. Ваша кінцева мета — сприяти поліпшенню світу. Ви здатні робити це безпосередньо, виступаючи проти політичної несправедливості в засобах масової інформації, в залах, з трибун, а можете висловлювати свою точку зору інакше — через живопис, музику, літературу або навіть спорт.

Для народжених 18 травня надзвичайно важливо забезпечити баланс між марсіанської енергією і поміркованістю Венери. Не слід придушувати в собі бажання, що може призвести до депресії. Народжені 18 травня найчастіше занадто вимогливі в сексі, але така вимогливість може бути збалансована будь-якими іншими формами чуттєвого самовираження. Вибуховий темперамент і неконтрольовані спалахи гніву можуть стати причиною ускладнення проблем зі здоров’ям і, зокрема, спровокувати різні нервові розлади, гіпертонію, інші кардіо-судинні аномалії. Ризик таких захворювань допоможе знизити вегетаріанська дієта (нехай навіть не дуже сувора). Народженим в цей день слід включити в свій робочий графік обов’язкові періоди відпочинку. Вкрай важливий здоровий повноцінний сон, навіть і в денні години, якщо тільки це не веде до нічного безсоння.

В характері народжених 18 травня дивним чином змішалися традиціоналізм і лібералізм. Таких людей, мабуть, можна назвати сотрясателями звичних засад, так як в основі їх поведінки лежить бажання вдосконалити суспільство. Багато з тих, хто народився в цей день, знамениті своїми сміливими протестами проти несправедливості й беззаконня. Але незалежно від того, чи стають вони політичними діячами чи ні, народжені 18 травня демонструють надзвичайно відповідальне ставлення до батьківщини, служінню якій багато хто з них готові присвятити все своє життя. Народжені 18 травня можуть бути як завгодно мрійливими особистостями, але в практичності їм не відмовиш.

Знак Зодіаку 18 Травня — Телець

Стихія Знака: Земля. Ваш знак Зодіаку зарахований до групи Земних знаків, які сильні ніжністю, вірністю, дипломатичністю, надійністю.

Планета Управитель: Венера. Її «дари» Тельцю — почуття краси, а також уміння готувати. Венера сприятлива для людей мистецтва, живописців і людей, які працюють з готівкою. Планета у вигнанні – Плутон. Її Тельці можуть подякувати за невміння мислити масштабно і ділитися.

18 травня народжуються идеалистичные творчі натури, швидкі, трохи войовничі і дуже чутливі. Ці Тельці дуже люблять людей і щиро хочуть зробити їх життя трішки краще. Вони эмпаты, зазвичай розумні і розвинені духовно. Вони мріють зробити все для того, щоб покращити цей світ. Інколи ці люди стають політиками або соціальними активістами, журналістами і письменниками, іноді художниками, музикантами, композиторами, співаками, навіть спортсменами. Так чи інакше ці люди через ЗМІ та свої досягнення, через інтерв’ю намагаються донести свою точку зору до оточуючих.

Більшість з них зневажають людей нераціональних, не вміють організувати свою працю. Вони люблять, щоб будь-яка робота була виконана в строк, причому без всякої поспіху і суєти. Однак їх відкритий характер може накликати на них чималі біди, оскільки вони не вміють стримувати себе, стикаючись з невіглаством чи забобонами. У колі сім’ї саме народжені 18 травня виявляються своєрідним голосом розуму. Однак батькам слід зменшити свій запал і відмовитися від диктаторських замашок; часто вони бувають занадто вимогливі до своїх дітей і жорстоко критикують їх за найменші промахи. Чимала небезпека для народжених 18 травня полягає в тому, що іноді вони надто захоплюються розпочатою справою і стають настільки ж ірраціональними, як і ті, кого вони критикують.

Народжені в цей день можуть і не помічати за собою такого дивацтва, але коли оточуючі Звертають на це увагу, болісно переживають критику, прийняти яку, а тим більше змінитися самим для них занадто складно. Фанатично віддані своїм уявленням про істину, вони тим самим потрапляють у власну пастку. Народжені 18 травня висловлюють інтерес до багатьох сфер життя, вони з задоволенням експериментують, пробують на смак. Багато з них справляють враження дивно цілісних натур. Скажімо, перш ніж зайнятися перебудовою світу, народжені 18 травня, як правило, приводять в порядок власний будинок. Якщо трапляється, що в молодості вони не були задоволені собою, то в зрілі роки всіма силами намагаються надолужити згаяне.

Народжені в цей день цілком можуть назвати життя постійною боротьбою, і можливо, війною внутрішньої. Конфлікт стає неодмінним учасником, супутником існування. Вони немов перебувають у вічному пошуку перешкод, які можна подолати, — верб цьому справді не знають спокою. Часто обтяжені відповідальністю за доручену справу, народжені 18 травня начисто забувають про себе і свої потреби. Це може стати однією з причин їх нещасливою в особистому житті. Народжені 18 травня часто не помічають, як перші паростки гіркоти починають роз’їдати їх душу. У цьому сенсі неоціненну допомогу можуть надати друзі і близькі, вчасно вказавши на тривожні ознаки.

Чоловік Телець — народився 18 Травня

Чоловіки, які народилися 18 травня, можуть пишатися наступними відмінними рисами: ніжністю, розсудливістю, чуттєвістю. Тельці не відрізняються ідеалізмом, вважаючи за краще аналізувати і вибирати комфортну для себе жінку на все життя. Вони воліють рівноправні відносини, а вступивши в шлюб, рідко розлучаються.

Жінка Телець — народилася 18 Травня

Жінки, що народилися 18 травня, вирізняються особливими якостями: надійністю, залежністю, а також чуттєвістю. Тельці – одні з найкрасивіших жінок зодіакального сузір’я, що відрізняються потужною сексуальною енергією і прагненням бути в центрі уваги. Нерідко вони стають душею компанії, при цьому не претендують на безумовне лідерство.

День Народження 18 Травня

18 травня — що говорить про вас ваша дата народження? Люди, народжені 18 травня знак зодіаку Телець, наділені загостреним почуттям справедливості, завжди кидаються на захист пригноблених. Вони можуть йти врозріз з громадською думкою, пропонуючи абсолютно нові схеми пристрою соціального ладу. Є багато прикладів того, як люди з такою датою народження виступали проти сильних світу цього, просуваючи в життя своє бачення ідеального світу. Навіть якщо вони не займаються політикою, у них сильно розвинені патріотичні почуття і відданість Батьківщині, якою вони намагаються прислужитися тими чи іншими способами.

В душі люди, що народилися 18 травня знак зодіаку Телець, можуть мріяти про що завгодно, але в реальному житті, як справжні тельці, діють за існуючими законами виживання. Вони зневажають всяку неорганізованість і нездатність планувати свою діяльність, і самі намагаються виконати свою роботу вчасно, при цьому якісно і без зайвої поспішності. Іноді вони занадто сильно реагують на прояви невігластва і забобонів оточуючих їх людей, що може закінчитися для них плачевно.

Для людей, народжених 18 травня знак зодіаку Телець, характерно у всіх вчинках керуватися розумом і логікою, вони не визнають імпульсивних рішень, викликаних сьогохвилинними бажаннями. Щодо своїх домашніх вони дотримуються таких же принципів. Але їм варто було б терпиміше ставитися до помилок своїх дітей, і не надавати надмірного тиску на їх особистість і свободу.

У разі, якщо ті, хто народився 18 травня знак зодіаку Телець, повністю занурюються в розпочату справу, вони можуть бути не в змозі поглянути на нього об’єктивно, і роблять ті ж самі помилки, за які вони засуджують інших людей. Самі вони цього помітити не в змозі, однак, якщо навколишні вказують їм на це, визнати свою неправоту вони будуть не в силах, як і змінити свій характер. Всюди проповідуючи про цінності істини, вони стають заручниками власних переконань.

У житті люди, народжені 18 травня знак зодіаку Телець, намагаються випробувати всі шляхи, пропоновані долею, методом проб і помилок вибираючи правильний напрямок. Все, що вони втратили у дитинстві, вони надолужують у дорослому житті. Різні конфлікти та перешкоди є обов’язковою умовою їх існування. Без цієї безперервної боротьби і гострих відчуттів життя здається їм прісної і не вартим уваги. Будучи людьми відповідальними і пунктуальними, в роботі люди, народжені 18 травня, не помічають пройденого часу і забувають про свої потреби. Таке занурення у справу і відстороненість від реального світу призводить до тотальним невдач на особистому фронті. Не маючи можливості реалізувати себе в сімейному житті, вони можуть впадати в депресію, відчуваючи свою неповноцінність і неспроможність. У таких випадках вони потребують допомоги друзів і близьких.

Якими порадами потрібно керуватися людям, народженим 18 травня знак зодіаку Телець? Спробуйте заглянути в саму глибину своєї душі і зрозуміти мотиви, рушійні вами. Усвідомте, що для вас важливо в цьому житті, і розставте свої пріоритети. Не робіть проти своєї природи, і не наступайте на горло власній пісні. Ви повинні прийняти навколишніх такими, які вони є, як би вам не подобалося їхнє ставлення до життя.

Любов і Сумісність

В особистому житті вам потрібна стабільність, щоб за міцною стіною відпочивати від своїх несамовитих і пристрасних пригод. Справжній романтик, ви сентиментальні, ніжні і дбайливі, вмієте насолоджуватися близькістю і любовними відносинами. Відданий, надійний товариш, ви завжди готові відгукнутися на потреби іншої людини.

Кращі спілки у практичних Тельців складаються з іншими представниками стихії Земля – Дівами і Козерогами. Всі троє – стабільні, серйозні, не шукають випадкових зв’язків, люблячі чуттєві задоволення і комфорт. При цьому з четвертим представником знаку Землі – Вагами – стосунки не складаються – більш брутальний і сильний Телець дратується поверховістю і рафинированностью партнера. Суперечливий, але пристрасний союз можливий зі Скорпіоном.

Після 30 Тельці змінюють свої пріоритети і філософські погляди, а тому можливі варіанти їх зближення з вогняними знаками – Близнюками і Овнами. Близнюки вносять в життя практичного Тільця інтелект, однак легковажність і непостійність Близнюків здатні зруйнувати гармонію. Союз з Овном здатний додати Тельцю потужної життєвої енергії, проте здебільшого він базується на сексі, а не на спільних інтересах. Непримиренний і егоїстичний союз чекає Тельців і Львів, але самий рідкісний варіант – відносини зі Стрільцем.

Робота і Кар’єра

Ці люди зазвичай в тій чи іншій мірі – вороги традицій, хоча б просто тому, що вони мріють змінити життя на краще. При цьому, звичайно, від чого потрібно відступити, і що потрібно зруйнувати. Найчастіше свої протести вони спрямовують проти несправедливості та порушень закону. Майже завжди народжені 18 травня – патріоти, за свою Батьківщину вони готові віддати життя. При цьому вони можуть бути лагідними, але якась практичність в характері цих людей все одно присутня.

Найчастіше вони гидливо відносяться до ірраціональних по характеру людям, які не вміють планувати і чітко дотримуватися свого плану як в роботі, так і в житті. Самі народжені 18 травня люблять робити все за планом, без поспіху і паніки, в спокійному ритмі. Але вони часто не вміють притримати мову, коли стикаються з відсталістю, забобонами або непредусмотрительностью. Це може створити їм чимало неприємностей. Серед домашніх і друзів зазвичай саме ці люди являють собою глас логіки і розуму. Але щодо дітей їм слід поменше проявляти владність і диктатуру, занадто вже вони вимогливі до своїх нащадків і дуже вже завзято їх лають за найменші помилки.

Буває і так, що ці люди настільки захоплюються своєю справою, що самі стають досить ірраціональні, хоча саме цього вони найбільше терпіти не можуть в людях. Часто ці люди дуже важко сприймають критику з боку. Їм важко змінюватися, важко визнавати свої промахи, хоча найчастіше вони цих рис у собі не бачать. Вони настільки віддані свої ідеям і прагненню до досконалості, що іноді самі стають заскнілими і відсталими людьми, як не парадоксально це звучить. Життя викликає у народжених 18 травня даний цікавість. Вони пробують себе в різних сферах життя, щоб знайти те, що їм більше до душі. Зазвичай вони логічні і послідовні. Так, перед тим, як будувати проекти переробки життя та соціального устрою, вони неодмінно займуться облаштуванням власного життя і власного будинку, приведуть в порядок дані сфери життя. Якщо в юності їх щось сковувало і обмежувало, не давало спробувати все, що їм цікаво, то вони обов’язково зроблять це в зрілості.

Здоров’я і Хвороби

Народилися 18 травня потрібно обов’язково виконувати свої бажання, інакше нереалізована енергія, загнана всередину, одного разу вирветься, і це сильно позначиться на їхньому здоров’ї. Іноді цих людей має дуже сильне лібідо, але вони з легкістю можуть частину енергії направити в творче русло і позбутися від неприємних відчуттів. Їх холеричний темперамент, несподівані спалахи злості можуть погано вплинути на їх серцево-судинну систему в цілому і тиск зокрема.

Щоб менше ризикувати, їм слід зменшити споживання м’яса і спробувати зробити свою дієту хоча б частково вегетаріанської. Їх розпорядок дня обов’язково повинен включати періодичний відпочинок. Дуже важливий також для цих людей хороший, тривалий сон, можна навіть спати вдень, якщо це не викличе нічного безсоння.

Доля і Удача

В цей день народжуються сміливі, вперті, вольові, цілеспрямовані особистості. Вони володіють великими організаторськими здібностями, красномовством, можуть чинити сильний вплив на людей. Якщо вони оберуть негативний шлях розвитку, то їх владолюбство може призвести до того, що вони не будуть розбірливі в методах досягнення своїх цілей, йдучи по головах і придушення інших. Але якщо вони вважатимуть за краще шлях еволюції, то їм буде забезпечена підтримка не тільки оточуючих, але й Небес. У грошових справах їм зазвичай супроводжує удача.

Поради Тельцям, Народженим 18 Травня

Ці люди постійно воюють, з оточуючими, з умовами життя, з самим собою. Ці люди неспокійні і самі обачливо шукають конфліктів і битв. Надто відповідальні, вони геть забувають про себе і своє особисте життя. З цієї причини народжені 18 травня часто нещасні в особистому житті. Часто вони залишаються самотні. Їх друзі можуть здорово допомогти їм, якщо їх вчасно зупинений, змусять пригальмувати і подумати над тим, що вони роблять зі своїм життям і не пора якось скорегувати курс.


Залишити відгук