1966 — Рік Якої Тварини

Люди, які народилися між датами 21 січня 1966 і 8 лютого 1967, належать до знака Вогненної Коні за Східним Календарем. Люди, що народилися під цим знаком зазвичай дуже незалежні і самоуверены. Справжні «коні» не виносять критики в свою адресу. «Коні» безстрашні і волелюбні. Причому помічено, що люди, що народилися саме в рік вогненної коні володіють всіма перерахованими вище якостями в найвищому ступені. Під цим знаком народжуються веселі та життєрадісні люди. Вони проживають яскраву і активне життя, вщерть наповнене різними подіями.

Народилися в 1966 році — ті, кого природа наділила рішучістю і допитливим розумом, завжди захоплюють собою оточуючих. Здатність своїм почуттям гумору розрядити будь-яку обстановку і постійне перебування в русі — це теж про них. Найкращих результатів досягають при виборі професій: бізнесмена, винахідника, перукаря, дизайнера, журналіста, тобто професій, пов’язаних з тим чи іншим видом творчості.

У людей народжені в рік Вогненної Коні дуже складний, важкий характер…іноді вони можуть довести родичів «до білого коліна. Це дійсно вогненний знак. Вони активні, яскраві, завжди займають активну життєву позицію. Завжди прагнуть зайняти місце лідера.

Представники знаку Вогненного Коня часом занадто прямолінійні і емоційні. Спроби інших давати їм поради, а тим більше наказувати і втручатися в їх особисте життя призводять цих людей в лють. Тим, хто народився у 1966 рік за східним календарем, не завадить зменшити свій натиск, стати трохи більш стриманими. Варто спробувати зрозуміти, що виховавши в собі терпимість і вміння вчасно зупинитися, жити стане набагато простіше.


Залишити відгук