1964 — Рік Якої Тварини

Люди, які народилися між датами 13 лютого 1964 року і 1 лютого 1965, належать до знака Дерев’яного Дракона за Східним Календарем. Дракон означає рішучість, запальність і задатки лідера. У свою чергу колір — синьо-зелений, а символізує цей рік дерево, що навпаки означає спокій, мудрість і рассудительнось. Підопічні цього різновиду Дракона доволі сильно відрізняються від своїх побратимів по знаку. Вони набагато краще розбираються в людях, не так прямолінійно, і набагато делікатніше.

Люди, народжені в 1964 рік за східним календарем, володіють чудовим почуттям гумору, гострим розумом. Вони дуже допитливі, їх займає все нове, і звертають багато уваги на деталі. Дерев’яні Дракони креативні, вони часто є ініціаторами цікавих задумів, у їх голову часто приходять чудові ідеї. До речі кажучи, справа не обмежується теоріями, Дерев’яні Дракони кожну свою ідею відразу починають реалізувати з притаманним їм ентузіазмом. З Дерев’яним Драконом спілкуватися набагато приємніше і простіше, ніж з іншими різновидами цього знака, адже не потрібно боятися спалаху вогненної люті або грубості, нехай і ненарочной.

Дракон — символ небесного могутності і удачі в Китаї. Тому, представники даного знаку, відрізняються надзвичайною благородством, великодушністю і милосердям, а твердість характеру і найбільша сила волі — сприяють подоланню будь-яких перешкод. Володіючи надзвичайною магнетизмом, до того ж дуже проникливі, і завжди можуть дати слушну пораду. Тим не менш, жорстка вимогливість Дерев’яного Синього Дракона, часто переходить у безжалісність, заважають йому обзавестися справжніми друзями.

1964 рік тваринного Дерев’яний Дракон надає людям уміння поводитися з грошима, завдяки якому у нього є хороші шанси стати успішним у цій галузі. Народжені під цим знаком люди виглядають найбільш привабливо на тлі всіх своїх родичів в силу своїх особистих якостей. Дракони розумні, чистолюбивы і не можуть терпіти відхилятися від своєї мети.

Незважаючи на свою крайню сентиментальність, цим людям практично ніколи не вдається побудувати міцну сімейний осередок. Найбільш придатними заняттями дозволяють в повній мірі розкрити притаманні їм неординарні здібності Дерев’яного Дракона є будь-який вид керівної діяльності. Який би шлях вони не обрали — політичну кар’єру, або бізнес — обов’язково досягнуть найвищих показників і займуть найвище становище в суспільстві.


Залишити відгук