1963 — Рік Якої Тварини

Люди, які народилися між датами 25 січня 1963 і 12 лютого 1964, належать до Водяного знаку Кролика за Східним Календарем. Люди, що народилися в цей рік, дуже розумні і цілеспрямовані, завдяки своїй працьовитості вони завжди досягають поставлених цілей. Кролик начебто мізерна тварина, але люди, що народилися в цей рік — сміливі, відважні і життєрадісні. Зрозуміло, володіючи світлим розумом і прекрасним аналітичним і стратегічним мисленням Чорному Водяному Кролику відкриті безліч доріг, але найбільш блискучі результати, вони зможуть досягти займаючись юридичною або політичною діяльністю.

1963 рік тваринного Водяний Кролик, людей цього знаку відрізняє приголомшливе шосте почуття. Він міг би жити, керуючись лише інтуїцією і при цьому досягати успіхів, і, тим не менш, він завжди приймає виважені рішення, всебічно обдумує ситуацію, перш ніж щось зробити. Чуйність і шанобливе ставлення Водяного Кролика до думок і почуттів інших людей — причина того, що він часто є справжньою зіркою свого оточення.

Люди народжені в 1963 році, говорить китайський гороскоп, наділені видатним даром інтелектуальної прозорливості, в поєднанні з надзвичайною інтелігентністю і чутливістю. Однак їх незвичайна сприйнятливість, сприяє частим, але быстропроходящим нападів зневіри. Великодушність і тонкий розум, представників даного знаку Зодіаку, привертає до них оточуючих, але деяка пихатість і скритність, часто не дозволяє їм обзавестися навіть кількома друзями.

Підопічні Водяного Кролика, народжені в 1963 році, можуть стати чудовими ораторами, оскільки володіють навичкою толково, аргументовано і дуже переконливо викладати свої думки. Відмінна пам’ять, властива їм, часто приносить їм користь. Деяка скритність, притаманна цій різновиди знака стає причиною того, що Кролики час від часу абсолютно замикаються в собі, повністю занурюючись у свої думки. Цим людям необхідно вміння контролювати свої емоції. Незважаючи на те, що альтруїзм Кроликів дуже цінується оточуючими, їм потрібно навчитися в якійсь мірі відсторонюватися від чужих проблем, адже вони не можуть допомогти всім і вся.


Залишити відгук