1961 — Рік Якої Тварини

Люди, які народилися між датами 15 лютого 1961 і 4 лютого 1962, належать до знака Металевого Бика за Східним Календарем. Бик означає рішучість, стрімкість і запальність. У свою чергу колір цього року — білий, а символізує цей рік — метал. У зв’язку з цим виходить дуже дивне поєднання, так як метал і білий колір символізує спокій і терплячість. Люди, які народилися під заступництвом Металевого Бика, мають вольовим характером. Їм характерні такі якості, як прямолінійність, впевненість у своїх силах.

1961 рік тваринного Металевий Бик — рік людей, які можуть знайти своє покликання в мистецтві. У них не дуже багато друзів, оскільки найчастіше Металеві Бики нехтують почуттями, думками та бажаннями інших людей. А ті люди, які зараховують себе до числа друзів людини цієї породи, кинуться йому на допомогу за першим покликом. У Биків небагато друзів, оскільки часто вони нехтують почуттями, думками та бажаннями інших людей. 1961 рік за східним календарем створив людей, які нерідко страждають від власної прямолінійності.

Бики люблять йти до власної мети напролом, не звертаючи ні найменшої уваги на весь інший світ. Навколишнім не подобається те, що люди, народжені в 1961 рік, тварини Металевий Бик, як правило, озвучують свою думку прилюдно, яким би воно не було. Цим людям потрібно бути більш стриманими і пам’ятати про те, що крім них, у світі живе ще багато людей, з інтересами яких варто рахуватися. Прислухавшись до цієї поради, вони можуть зробити свої відносини більш легкими і приємними.


Залишити відгук