1960 — Рік Якої Тварини

Люди, які народилися між датами 28 січня 1960 і 14 лютого 1961, належать до знака Металевої Щури за Східним Календарем. Щур означає скритність від інших, лякливість і сором’язливість. У свою чергу колір цього року білий, а символізує цей рік метал. Метал означає міцні нерви і терпіння, розсудливість і неспроможність, а також деяку незручність. Вони не схильні вирішувати проблеми творчо, креативність — риса, зовсім їм не властива, так і гнучкими їх не назвеш.

Ці люди не люблять компромісів, часто кидаються в крайнощі. 1960 рік тваринного Металева Щур, людей цього знаку відрізняє амбіційність, цілеспрямованість і завидну завзятість у справах, що стосуються реалізації бажань. Кидати розпочату справу на півдорозі — не в характері металевого гризуна, і завдяки своїй наполегливості вони багато в чому досягають успіхів. Протеже Металевої Щури відрізняє амбіційність, цілеспрямованість і завидну завзятість у справах, що стосуються реалізації бажань.

1960 рік за східним календарем — рік людей, які можуть проявляти виняткову працьовитість при належній мотивації. Представники цього знака чесні самі і дуже поважають цю рису в інших людях. Металева Щур позбавиться від багатьох проблем, просто навчившись робити поступки, йти на компроміси.


Залишити відгук