День Народження 17 Травня: Знак Зодіаку — Телець

Спільною рисою народилися 17 травня є цілеспрямованість. У вас є точний план дій, і з дитячих років ви твердо знали, як втілити його в життя. На відміну від багатьох Тельців, ви не надто переймаються думкою оточуючих щодо ваших дій. Ви з ходу взяти бика за роги, не чекаючи чийогось дозволу або схвалення. Чесність — основа вашого життя. Незважаючи на привітні манери і привабливість, ви не знаєте, що таке тактовність, вважаючи за краще говорити те, що думаєте, незважаючи на наслідки.

Народжені 17 травня найчастіше прирікають себе на виконану тягот життя. Фізична напруга може спровокувати болі в шиї і в хребті. Народженим в цей день слід скласти для себе графік повної релаксації. Допоможуть традиційний масаж, трав’яні ванни. Однак набагато важливіше — знизити рівень вимог, що висуваються цими людьми до самих себе. Крім того, народженим 17 травня слід уникати напруги голосових зв’язок і з особливою увагою ставитися до стану гортані.

Для тих, хто народився 17 травня, характерний фундаментальний підхід до життя, вони прагнуть дійти до самої суті. Незалежно від того, в якій сфері протікає їх активність, вони намагаються дати всьому просте, але часом досить глибоке пояснення. Народжені 17 травня не люблять пов’язувати себе компромісами або обтяжувати власну персону непотрібними складнощами. Особливої тактовністю вони не відрізняються; завжди говорять те, що думають. Такий підхід може викликати як антагонізм з боку навколишніх, так і забезпечити безумовний успіх.

Знак Зодіаку 17 Травня — Телець

Стихія Знака: Земля. Ваш знак Зодіаку має безпосереднє відношення до знаків Землі, які характеризуються терплячістю, конкретністю, творчою силою, добротою, душевністю.

Планета Управитель: Венера. Зумовлює комфорт, а також уміння рахувати гроші. Венера сприятлива для людей мистецтва, художників і тих, хто працює з готівкою. Планета у вигнанні – Плутон. Можете бути вдячні їй за невміння думати стратегічно і ділитися.

В цей день народжуються вкрай вперті і цілеспрямовані Тельці. Їх відмінність від інших представників цього знаку Зодіаку в тому, що вони абсолютно не звертають увагу на те, що про них говорять і як оцінюють їх вчинки. Іншими словами, їм діла немає до пересудів за їх спиною і громадської думки про їх особи. З самого дитинства вони складають собі план усього життя і намагаються так до кінця і слідувати йому. Ці люди не чекають дозволу та погодження з ким-то з якоїсь дії, нехай навіть вкрай рішучого і важливого. Вони просто роблять те, що вважають за потрібне, і ні на кого не зважають. До того ж вони дуже чесні, що іноді переходить у нетактовність. При цьому вони досить харизматичні, ввічливі і привабливі, тільки от не завжди відчувають межі, які диктуються тактовністю. Вони завжди говорять саме те, що думають, і їм неважливо, як це буде сприйнято іншими людьми.

Хоча народжені 17 травня намагаються уникати ускладнень, найчастіше саме вони і трапляються. Найчастіше ці люди виявляються втягнутими у вир подій, хоча їх єдиним бажанням залишається усамітнення. Народжені в цей день зовсім не відносяться до розряду тихонь, але особливою відкритістю теж не відрізняються. Досить важко викликати їх на одкровення, але самому близькій людині вони з задоволенням перевіряють свої найпотаємніші почуття. Питання довіри — дуже принциповий для них, ось чому його так важко завоювати. Втім, доброзичливе ставлення з боку оточуючих може розтопити лід недовіри.

Народжені 17 травня — горді особистості, вони рідко звертаються за допомогою до інших; у всіх починаннях та підприємствах вони воліють діяти поодинці. Але, ретельно приховуючи потреба в увазі та участі, вони тим не менше із задоволенням беруть моральну підтримку з боку близьких та друзів. За зовнішньою холодністю і впевненістю в собі, яку намагаються демонструвати майже всі, хто з’явився на світ у День суті, ховаються такі беззахисні створення або ж, навпаки, люті тигри, нудяться до пори до часу в клітці. Враховуючи це, народженим в цей день слід утримуватися від вживання психотропних засобів, які можуть спровокувати викид шаленій енергії.

Нерідко народжені 17 травня справляють враження фанатиків — настільки віддані своїй справі. Їх здатність зосереджуватися просто феноменальна, і велике почуття відповідальності, однак здоров’я та душевних сил, трапляється, не вистачає для довгого марафону. Найбільш освічені особистості намагаються спрямувати свою енергію в помірне здорове русло і перебувають у стані повного задоволення собою. Іноді народжені 17 травня бувають незадоволені тими зусиллями, які їм доводиться робити, щоб вижити в цьому світі. Ось чому їм слід навчитися або миритися з ситуацією, або реагувати на неї з гумором, або змінити світогляд і сферу застосування своїх талантів. Останнє представляється найбільш вірогідним, оскільки, раз присвятивши себе того чи іншого справі, народжені 17 травня прагнуть у що б то не стало довести його до логічного кінця. Можливо, найголовніше для людей, народжених в цей день, — це навчитися бути щасливими.

Чоловік Телець — народився 17 Травня

Чоловіки, народжені 17 травня, відрізняються наступними рисами: твердістю, продуктивністю, розсудливістю. Тельці не відрізняються ідеалізмом, вважаючи за краще аналізувати і вибирати комфортну для себе жінку на все життя. Вони воліють рівноправні відносини, а вступивши в шлюб, рідко розлучаються.

Жінка Телець — народилася 17 Травня

Жінки, народжені 17 травня, наділені такими якостями: жіночністю, лояльністю, а також чуттєвістю. Тельці – одні з найкрасивіших жінок зодіакального сузір’я, що відрізняються потужною сексуальною енергією і прагненням бути в центрі уваги. Нерідко вони стають душею компанії, при цьому не претендують на безумовне лідерство.

День Народження 17 Травня

17 травня — як ваш характер залежить від дати народження? Причини і витоки відбуваються в житті явищ мають велике значення для людей народжених 17 травня. Їм необхідно точно знати, які явища передували цим подіям, і що рухає людьми, які беруть участь у них. І професія людей, що народилися в цей день, в цьому випадку не має значення. Вони не люблять поступатися своїми інтересами, та ніколи не йдуть на компроміси. Тактовність і чуйність не притаманні тим, хто народився 17 травня знак зодіаку Телець, і вони звикли озвучувати перше, що прийде їм в голову. Іноді це може спровокувати конфлікти, але може й мати зворотний ефект. Різні неприємності і перешкоди з працею переносяться ними, і як на зло, трапляються досить часто. Вони схильні до спокійного і розміреного життя, але проти своєї волі можуть бути залучені в гущу подій.

Люди з датою народження 17 травня знак зодіаку Телець, не відрізняються меланхоличностью, але воліють конфіденційність свого особистого життя. Відкривати свою душу першому зустрічному їм не властиво, хоча близькій людині вони можуть довірити найпотаємніше. Зав’язувати дружбу вони здатні лише з одиницями, і людина, обдурив їх довіру, назавжди виганяють з цього кола. Тільки терпляче і незмінно співчутливе ставлення через якийсь час може пробити пролом у стіні відчуження, яку вони збудували навколо себе.

Приймати чию-небудь допомогу принизливо для самолюбства тих, хто народився 17 травня знак зодіаку Тілець. Самі вони ніколи не звернуться за нею, вважаючи за краще виконувати все самостійно. Однак, моральна підтримка і співчуття близьких чинить на них цілющу дію, хоча вони ніколи не визнаються в цьому, і ніяк не дадуть цього зрозуміти. Їх маска самовпевненості і холднокровності приховує вразливу, невпевнену в собі особу, яку мучать сумніви у власній спроможності. Хоча, іноді це можуть бути агресивні, сильні натури, тимчасово стримують свою істинну суть.

Тому приймати будь-які стимулюючі препарати особливо небезпечно для людей з датою народження 17 травня знак зодіаку Тілець. Це може призвести до неконтрольованого вибуху емоцій. Своїм ділом вони поглинені цілком, не відволікаючись на сторонні подразники. Вони наполегливо і зосереджено рухаються до мети, хоча їх душевних і фізичних сил може не вистачити до заповітного фіналу.

Люди, народжені 17 травня знак зодіаку Телець, можуть сприймати труднощі на своєму шляху як несправедливість долі, порівнюючи своє становище з більш щасливими людьми. Їм варто змусити себе приймати існуючий стан речей, і знаходити в ньому хороші сторони, або ж спробувати змінити свій спосіб життя і сферу діяльності. Проте, вони дуже консервативні і бояться будь-яких змін у своєму житті, що робить які-небудь зміни практично неможливими. Якщо вони не наберуться рішучості, ніщо в їх житті ніколи не зміниться.

Чого краще дотримуватися в цьому житті людям з датою народження 17 травня знак зодіаку Телець? Не намагайтеся контролювати все, що відбувається, це викличе негативну реакцію оточуючих. Згадайте про гарну сторону життя, присвятіть вільний час улюбленим заняттям.

Любов і Сумісність

В близьких відносинах ви — люблячий, надійний і проникливий партнер, однак вперті і часом надзвичайно вимогливі. Ви точно знаєте, яким хочете бачити свого коханого, і не бажаєте задовольнятися меншим.

Кращі спілки у практичних Тельців складаються з іншими представниками стихії Земля – Дівами і Козерогами. Всі троє – стабільні, серйозні, не шукають випадкових зв’язків, люблячі чуттєві задоволення і комфорт. При цьому з четвертим представником знаку Землі – Вагами – стосунки не складаються – більш брутальний і сильний Телець дратується поверховістю і рафинированностью партнера. Суперечливий, але пристрасний союз можливий зі Скорпіоном.

Після 30 Тельці змінюють свої пріоритети і філософські погляди, а тому можливі варіанти їх зближення з вогняними знаками – Близнюками і Овнами. Близнюки вносять в життя практичного Тільця інтелект, однак легковажність і непостійність Близнюків здатні зруйнувати гармонію. Союз з Овном здатний додати Тельцю потужної життєвої енергії, проте здебільшого він базується на сексі, а не на спільних інтересах. Непримиренний і егоїстичний союз чекає Тельців і Львів, але самий рідкісний варіант – відносини зі Стрільцем.

Робота і Кар’єра

Ці люди завжди прагнуть осягнути основу, суть всього, що відбувається навколо. Вони шукають абсолютно всім явищам просте, але ємне пояснення. Ці люди не люблять йти на компроміси, не люблять давати обіцянок, так як подібні кордону дуже сильно на них тиснуть і їм заважають. Їх нетактовність і звичка говорити те, що думають, часто є причиною їх провалу, так і успіху. Ці люди не люблять складнощів, намагаються їх уникнути, але майже завжди уляпуються в різноманітні проблеми. Вони люблять самотність, але майже завжди навколо них багато людей і справи просто киплять.

Цих інтровертів важко розкрити або спровокувати їх балакучість, також вони досить недовірливі і не люблять з ким-небудь ділитися своїми секретами. Їх довіру вкрай важко заслужити, але це можливо. Вони дуже цінують, коли до них ставляться по-дружньому, цінують чужу безкорисливе тепло. Ці люди – зверхники, які зазвичай не просять про допомогу. Вони вовки-одинаки, які воліють працювати без допомоги команди. Однак моральна підтримка членів родини важлива для них. Ці люди також потребують допомоги і співчуття, хоч гордовито, ретельно це приховують.

Їх імідж – холодний, впевнений у собі, розважливий чоловік. Але десь в глибині душі вони або по-дитячому беззахисні, або сильно злі і дратівливі. Тому їм не варто вживати наркотичні речовини, які могли б виявити їх справжню натуру всьому світу, а також викликати потужний сплеск енергії.

Здоров’я і Хвороби

Напруга підточує здоров’я народжених 17 травня зсередини. Воно в підсумку викликає болі в спині, найчастіше шийному відділі хребта. Тому дуже важливо народженим 17 травня скласти собі детальний план медитацій і розслаблення. Їм слід приймати ванни з травами, відвідувати масажиста, розслаблятися за допомогою ароматерапії.

Треба знизити рівень перфекціонізму та вимогливості до самого себе, потрібно зрозуміти, що Ви теж людина, яка має право на помилку. Не варто картати себе за промахи. Крім цього їм варто берегти своє горло, голос і голосові зв’язки, так як гортань є самим уразливим місцем організму цих людей.

Доля і Удача

В цей день народжуються люди, щедро наділені талантами. Вібрації дня такі, що посилюють всі позитивні властивості особистості. У момент народження на небі запалала зірка удачі, яка буде щедро дарувати енергію успіху, щастя і благополуччя. Але і від людини залежить багато чого. Він може вибрати шлях самотності і труднощів, долаючи перешкоди, що виникають і витрачаючи всю свою енергію на боротьбу з бідами. А може весь величезний потенціал, закладений в ньому, ужити для створення щасливого і безхмарного життя.

Поради Тельцям, Народженим 17 Травня

Народилися 17 травня іноді нагадують фанатиків, настільки вони віддані своїй справі і по вуха в нього загрузли. Вони вміють зосереджуватися як ніхто, занурюючись у свою роботу, це дуже відповідальні й уважні люди, але їх може підвести просто-напросто здоров’я. Тому їм краще відразу ж навчитися розраховувати свої сили і обирати собі справи, які вони зможуть успішно довести до кінця, не поставивши під удар власне здоров’я.

Але найчастіше ці люди незадоволені тими зусиллями, на які вони йдуть заради успіху. Тому їм потрібно навчитися або ж приймати себе і свої зусилля, а також ситуацію в цілому такими, які вони є, або міняти свої принципи, або міняти роботу. Останнім найважче для них, так як народжені 17 травня воліють слідувати якось обраному шляху і не звертати з нього. Вони не люблять кидати будь-яку справу, не закінчивши його. А найголовніше, цим людям потрібно навчитися бути щасливими і приймати себе такими, які вони є.


Залишити відгук