1955 — Рік Якої Тварини

Люди, які народилися між датами 24 січня 1955 і 11 лютого 1956, належать до знака Дерев’яної Кози за Східним Календарем. Дерев’яні Кози дуже щасливі, особливо в питаннях, які стосуються грошей. Люди, що з’явилися на світ у 1955 рік за гороскопом, щедрі, великодушні, чутливі і добросердечны. Деколи вони бувають занадто довірливі, воліють підкорятися іншим, оскільки це дещо простіше, ніж нести відповідальність за свої дії. Ця звичка покладатися на інших часом призводить до того, що вони потрапляють в залежність від когось стороннього.

Дерев’яні Кози можуть бути універсальними працівниками, оскільки вони досить талановиті та досвідчені у багатьох областях. Кози, рік цієї тварини 1955, досягають великих висот під чиїмось чуйним керівництвом, і все ж, їм абсолютно необхідно вчитися покладатися на себе, свої сили, більше довіряти власному думку замість того, щоб постійно сліпо підкорятися.

1955 рік тваринного Дерев’яна Коза, людей цього знаку відрізняє висока товариськість, вміння знаходити спільну мову з людьми різного віку, і особливо — з дітьми. Вони — природжені ділки, оскільки від народження наділені талантом поводитися з грошима. Кози досягають великих висот під чиїмось чуйним керівництвом, і все ж, їм абсолютно необхідно вчитися покладатися на себе, свої сили, більше довіряти власному думку замість того, щоб постійно сліпо підкорятися.


Залишити відгук