1953 — Рік Якої Тварини

Люди, які народилися між датами 14 лютого 1953 і 2 лютого 1954, належать до знака Водяний Змії за Східним Календарем. Оскільки змія славиться своєю мудрістю, то тим, хто народжений в цей рік і володіє такими якостями безсумнівно пощастить у житті. Змій часто слід проявляти обережність і розважливість.

Люди, які народилися у рік Водяної Змії, сприйнятливі, пристрасні, творчі, наполегливі, дуже дорожать своєю сім’єю і друзями. Народжені в цей рік люди особистості дуже сильні і владні, не байдужі до поклоніння і слави. Однак, треба віддати їм належне, найчастіше вони цього чесно заслуговують, так як свої сильні якості виявляють на благо суспільства. Ці люди не байдужі до подорожей, або просто до зміни обстановки, їх обтяжує розміреність і побут.

Водяній Змії притаманні такі якості, як тактовність, мудрість, дотепність, терпіння і серйозність. Вона дуже організована і планування — це, безсумнівно, її коник. Але ідеальних характеристик не буває, бо є негативні якості і у Змії теж, це вимогливість, любов до командирського тону, ревнощі, ну і трапляється, що лінь.

Народжені в рік змії завжди чітко бачать свою життєву мету і впевнено йдуть до неї. Вони не розмінюються на дрібниці і завжди віддані одній великій справі, одному чоловікові і одній вірі. Це люди публічні, але чудово знаходять компроміс у складних ситуаціях. Рік сильних, творчих і владних людей.


Залишити відгук