1952 — Рік Якої Тварини

Люди, які народилися між датами 27 січня 1952 і 13 лютого 1953, належать до знака Водяного Дракона за Східним Календарем. Народжені в рік дракона, дуже яскраві, сильні привабливі особистості, дуже енергійні, з нестандартним поглядом на світ, люблять бувати в гущі подій, з хорошим почуттям сміхота, можна сміливо назвати «душа компанії». Але незважаючи на всю його чарівність, стосунки з оточуючими у водяного дракона складаються не дуже гладко, він може стати об’єктом заздрості і інтриг.

Відмінне здоров’я і величезний запас життєвої енергії відрізняє народжених у рік Дракона людей від всіх інших. Вони благородні, великодушні, як і належить людям сильним, вольовим і рішучим. А ще вони великі ентузіасти, досягають успіху в будь-якій справі, за яку не візьметься, оскільки володіють здатністю надихати, переконувати, переконувати. З самого дитинства Дракони відстоюють свою свободу і можуть повстати проти тих, хто намагається її обмежувати.

Чорний Водяний Дракон відрізняється високим ступенем активності, він просто не може залишатися тривалий час без руху. У цих людей все життя вирує. Життя наповнене зустрічами, подіями, святами. У таких людей повинно бути багато друзів. Дракон ніколи не упускає удачу з рук. Почуття гумору може і не настільки розвинене, зате ораторські дані і лідерські якості просто чудові.


Залишити відгук